Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan akár nő akár férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan akár nő akár férfi, aki kifejezetten előnytelen külsejű de mégis sikeres a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Mi a probléma a külsejével, és mi a sikere kulcsa?
2022. nov. 30. 18:33
 1/9 StevenUp ***** válasza:
34%

Én olyan vagyok.

Nem vagyok trendi pasi. A trendi alak a trendi haj a trendi élet szöges ellentéte vagyok, viszont egész jó sikereim vannak a szebbik nemnél.

A miértje egyszerű. Én más vagyok mint a megszokott

2022. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nem vagy trendi még nem jelenti azt hogy kifejezetten előnytelen külsejű vagy.
2022. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen ismerek ilyet az egyik haverom, nem túl magas, nyüzüge, nem is túl jóképű - viszont olyan dumája van hogy 10 perc alatt szinte bármelyik nőt kidumálja a bugyijából. Szokták mondani "nem egy elveszett ember", azonnal feltalálja magát bárhol, bármilyen környezetben.
2022. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 StevenUp ***** válasza:
29%

ma 18:40


Úgy értem, hogy nem járok kondizni, szóval ilyen "semmilyen" alakom van. 🤷‍♂️

2022. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én jelentkezem! Alacsony vagyok, nem jóképű, és még csak nem is egy izompacsirta, és táncolni sem tudok. Viszont olvasott vagyok, diplomás, szeretem a színházat, a klasszikus zenét, mindenféle kultúrális élvezeteket, és az utazást, meg úgy egyáltalán, ami kellemes elfoglaltság. A nőkben pedig a társaságot keresem, és csak a távolabbi céljaim között van a szex (de azt bevallom, hogy a csinos arcú, jó alakú lányok vonzanak, és azt a célt sosem feledem). Vannak kudarcaim, de meglepően vannak sikereim is, és talán az az egyik titok, hogy kimondom, hogy vonzanak. A lányok áhítják a sikert! És persze megbecsülöm őket minden módon, ez is beválik.

Beismerem, hogy a kamasz- és korai ifjúkoromban ez kevésbé működött, de egyre inkább beválik.

2022. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Én. Nagy krumpli orrom van, és mindig morcos a tekintetem (pedig amúgy nem, csak ilyen a fejem)


Nem tudom mi a titkom. Talán az intelligencia+testalkat sokat kompenzál. Nem vagyok egy nőfaló, de bizony olyan népszerű csajok is szerettek akikről el sem hinné egy átlag Incel-Jóska/maradékevő fuckboy

2022. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.

Mennyi idős vagy?

2022. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, elmúltam harminc. De miért kérdezed? Gondolod hogy találkoztál már velem? 🤔
2022. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár 190 cm feletti magas vagyok de elég átlagos arcom és teljesen semmilyen testem van. Egzisztenciám, diplomám nincs. Nekem az egyetlen eszköz amivel nőket szerzek egy ideje, hogy vastag 23 centis farkam van, amire kb mint egyfajta látványosságra tekintenek sokan a randi appokon, társkeresőkön.
2023. máj. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!