Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak is annyira tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak is annyira tetszik a farok látványa mint a fiúknak a punci?

Figyelt kérdés
Nekik is tetszik a merev farok meg a herék látványa? Vagy ők úgy vannak vele hogy a fiúhoz tartozik és egy "eszköz" a szexhez?
2022. nov. 30. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Tetszik - de nem elválasztva a tulajdonosától, csak ahhoz tartozóan. Amelyik pasihoz vonzódnak, bejön nekik azé a legszebb, legjobb a világon. Egy semleges idegen pasié meg csak egy f.sz (az illető is ha kéretlenül mutogatja).
2022. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
A válaszok a lányok-nők nagy részére igazak, de vannak olyanok, akikben a hormonok hatása erősebb, őket éppúgy izgatja egy álló farok, mint minket, fiúkat a mell, a punci, a popsi. Ismertem ilyen nőt, felizgult a merev farok látványára, és nem csak az enyémre.
2022. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
#12 te nő vagy? Mert én igen. Soha nem tapasztaltam ilyet. Sőt barátnőkkel is beszéltünk erről, teljes az egyetértés. Ilyen nincs. Max ha nifo az ember.
2022. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13, a válaszomban explicite benne van, hogy nem nő vagyok. (Ne kérdezd meg, hogy: hanem?). Értem, hogy a nők nagy része közé tartozol. Egyébként szerencsés vagy, a többséghez tartozni jobb, mint extrémnek lenni.

A tapasztalatom valós. A nimfomániások között fogalmam sincs, hogy gyakori-e az ilyen, nem értek hozzá. Logikusnak tűnik, de az én tapasztalatom nem ilyen volt, az a nőm, amikor igazán elélvezett, nem kért többet, csak kiterült és pihegett, és aznapra elég volt neki. Viszont fölfedeztem, hogy írt egy szexoldalra, kért filmfelvételt a pasitól, amint kiveri. A pasit nem ismerhette, sosem látta, mert csak írt arról, hogy maszturbál.

2022. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 nem lehet, hogy a pasi izgatta?
2022. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm konkrétan szerelmes az enyémbe, mindig fogdossa random napközben is, stb. De csak az enyémbe, mert imádjuk egymást, nem random farkakat nézeget. Míg például nekünk férfiaknak minden gyönyörű cici szemet gyönyörködtető.
2022. dec. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15, de, lehet.

Phűű.

2022. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!