Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszahúzódó lányoknak is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányoknak is a BMW tetszik, illetve taszítja őket?

Figyelt kérdés
Ilyen csendesebb, normális, jó tanuló, okos intellignes lányokra akik majd később nővé cseoerednek vagyok kiváncsi. Nem a tipikus instán vetkőzősökre, mert nekik igen BMW kell. A normális lányoknak csak szerintem jön be jobban még egy vadonatúj Renault Megane is vagy hasonló??? Nem hülyeségből kérdezem szóval olyanok írjanak akiknek volt autós kalandjuk csajokkal kapcaolatban, vagy készen lányok nekik mi a jó.

2022. márc. 31. 18:42
A kérdező szavazást indított:
visszahúzódó lányoknak is BMW
őket inkább elriasztja a BMW
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elarulom egy normális nőt egyáltalán nem érdekli hogy milyen kocsid van.
2022. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elarulom semmi koze hozza.

En is inkabb visszahuzodo vagyok, de nekem is tetszenek a BMW-k, nem ertem az izles hogy jon ehhez. Ettol fuggetlenul nyilvan nem alapfeltetel, hogy legyen a palinak BMW-je, nekem sincsen :'D

2022. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel milyen kocsid van, de ja, a BMW egy rossz előjel lehet.
2022. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel hogy milyen kocsija van a pasinak.
2022. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

Hogyne érdekli őket. Akinek van pénze előnyben van egy trogerral szemben

Inkább laknanak villában mint egy szobás szar panelban. Inkább lamboban ülnek mint lepukksnt Suzuki al. Inkább Károly borssal jönnek össze mint egy gizda pancserrek

24

Testépítő bajnok

2022. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Te öcsém egy ferrariban is egy pökhendi, kérkedő, de amúgy értéktelen kis nyikhaj senki lennél, akire nem mozdul rá senki.
2022. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy egy szalonból frissen kihozott 7-esről van-e szó, vagy egy jobb mobiltelefon árát érő, 20 éves szarról. :D
2022. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A normális nők lesz.rják milyen kocsid van és csak egy s.ggfejnek tartják aki a pénzével villog. Annál többre értékelik a személyiséget, kisugárzást, stílust, udvariasságot, ha valaki normális (persze azért legyen csipetnyit tökös).

Ami meg a BMW-t illeti a #7-esnek van igaza. A golddiggerek jobban tudják egy-egy autó, vagy karóra árát mint maguk a kereskedők 😂

2022. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem érdekli milyen kocsija van a pasinak. Nem ezen múlik
2022. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!