Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexben mi a jó a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexben mi a jó a nőknek?

Figyelt kérdés
Igaz, fiúval még nem voltam, de vettem egy vibrátort, olyan pénisz formájút, be is dugtam magamnak, viszont nem éreztem semmi jót, pedig rezgett is, sőt még fájt is. Csiklón nagyon élvezem a vibrit, ujjaimat is. Utána olvastam neten és sokan azt írják, hogy csak csiklóval lehet elélvezni. Most akkor csak a csiklóizgatást leget élvezni? De ahhoz meg minek férfi és minek behatolás?

2022. nov. 28. 17:13
1 2 3
 21/27 manly ***** válasza:
27%
Az látható ha nem igazi hanem megját.za.
2022. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 19:07

Nagyon kis tudatlan vagy te még! :D :D :D Nem sokat tudhatsz a nőkről főleg a női örömszerzésről.

2022. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Többet mint te, úgy látom...
2022. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%

tegnap 22:44

A szexuális kultúrád kb egy giliszta szintjén lehet. Már ha tudod, hogy egyáltalán mi is az a szexuális kultúra :D :D

2022. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%
Az írja ezt aki elhiszi hogy a nő elélvezhet a melle birizgálásától? XD
2022. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
35%

Nem elhiszem, hanem tudom.

Írtam már, azért mert te tapasztalatlan vagy és alacsony a szexuális kultúrád, és nem tudod, hogy hogyan elveztess el egy nőt, attól még a valóságban van olyan nő aki el tud élvezni ettől. Sőt ánaltól is, sőt attól sok nő könnyebben, mint hüvelyben.


De, hogy lásd milyen jó fej vagyok, segítek és tanulhatsz, már ha egyáltalán nyitott vagy rá.


[link]

2022. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

23. Nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra.


Nekem volt, és nem igazán játszható meg az az érzés sem az, hogy a férfinak milyen érzés belül.

2022. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!