Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexben mi a jó a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexben mi a jó a nőknek?

Figyelt kérdés
Igaz, fiúval még nem voltam, de vettem egy vibrátort, olyan pénisz formájút, be is dugtam magamnak, viszont nem éreztem semmi jót, pedig rezgett is, sőt még fájt is. Csiklón nagyon élvezem a vibrit, ujjaimat is. Utána olvastam neten és sokan azt írják, hogy csak csiklóval lehet elélvezni. Most akkor csak a csiklóizgatást leget élvezni? De ahhoz meg minek férfi és minek behatolás?

2022. nov. 28. 17:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Vegem :D :D
2022. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Mert egy vibrátorral maszturbálsz, egy férfivel szeretkezel. Majd ha idősebb leszel rájössz hogy hatalmas a különbség. És nem az első alkalom után, hanem majd amikor már rendszeresen lefekszel valakivel
2022. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy Pistike?
2022. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ne poénkodjátok el. Szeri tetek hazudik az a sok nő, aki azt mondja, hogy nem élvezi a hüvelyi aktust, csak a csikló ingerlést?
2022. nov. 28. 17:41
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező. #2es vagyok. Nő. Ott a válasz
2022. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%

Jó kérdés. Semmi

A nők azért szexelnek mert ez az elvárt egy kapcsolatban, vagy pénzért

De abban hogy megdugjak őket valóban semmi jó nincs, főleg hogy orgazmusuk sincs, eleve a szaporodáshoz is csak a férfi orgazmus kell

2022. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

"Szeri tetek hazudik az a sok nő, aki azt mondja, hogy nem élvezi a hüvelyi aktust, csak a csikló ingerlést?"


Ha nem voltál még pasival sem, akkor talán nem kellene ennyire okoskodni és a tömegek nevében beszélni...

Főleg, hogy szerinted azért szexel mindenki, mert az annyira rossz...???

Teljesen más egy vibrátorral és egy pasival. Hogy lehetsz ilyen buta és ennyire nagyképű egyszerre??


Én pl. imádok szexelni még úgy is, hogy csiklóval van orgazmusom. Attól még a szex nagyon élvezetes, a kettő nem függ össze. DE nem használok vibrátort masztihoz, legalábbis nem dugok fel semmit, mert az a közelében sincs a szexnek. Ettől még igenis kívánom pasival a közösülést.


Nincs azzal baj, hogy megkérdezed, de hogy te oktatsz ki másokat, az már nagyon gáz.

2022. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Azért szeretjük, amiért a férfiak: mert a megfelelő partnerrel nagyon élvezetes dolog.
2022. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Kevered a dolgokat. Igen, tényleg sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, de ez még nem azt jelenti, hogy maga az aktus nem kellemes. Én sem tudok hüvelyben elélvezni, mégis imádom az aktus részt, sőt olyan is előfordul, hogy az orgazmust sem igénylem épp, csak egy alapos és tempós dug@st. Ezt mondjuk egy férfi sosem fogja megérteni, mert náluk az elélvezéssel ér véget a móka, de én van, hogy az orgazmusomat is "beáldozom" egy alapos aktusért.
2022. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Én magáért a behatolásért nem vagyok oda, inkább a csiklóizgazás, csókolózás közben stb, ami felizgat. Persze a szexnek része a behatolás is, de női oldalról általában nem ez a csúcsa a szexnek. Nagyon kevesen tudnak a behatolástól elélvezni. Ha vonzó a partner, akkor jó érzés összefonódni, de pl én akárkivel nem tudnám élvezni. Vannak, akik bárkivel összeállnak a szexért, én inkább maszturbálok, ha, nincs megfelelő partner hozzá. Annyira nem hiányzik az életemből a szex, mert maszturbálni is nagyon jó.
2022. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!