Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hány orgazmusotok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hány orgazmusotok van egy átlagos szex közben?

Figyelt kérdés
És ez annyi, amit szeretnétek vagy kevesebb?

2022. nov. 28. 12:48
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Én is furcsállom kicsit a válaszokat, mert nálunk régóta tartó kapcsolatban a barátnőmnek átlagban 2-3 van. Persze volt már olyan, hogy egyetlen aktus alatt 6x élvezett el, de olyan is volt, hogy csak 1x. De az átlag 2-3.
2022. nov. 28. 16:26
 12/43 anonim ***** válasza:
38%
2-3 általában
2022. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
94%
S mi ez, tán lóverseny? Ha az egy orgazmussal maximálisan kielégítve érzem magam, akkor miért hajtanám a többit? Mellesleg egyszer eljutottunk 3-ig, nem véletlenül állunk meg már egynél. Konkrétan rosszul lettem utána, fájt a fejem, minden bajom volt utána egész nap.
2022. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10es és kérdező.

A nők többségének elég 1-2 orgazmus mert kielégül tőle. És általában érzékeny lesz a csikló vagy a hüvely egy orgazmus után. Például a második orgazmus után nekem már nem esne jól több, nekem a kettő bőven elég.

2022. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
56%
#10-es vagyok. Én máshogy érzem, de nekem pl nem olyan egetrengető az első orgazmusom. Minden újabb egyre intenzívebb érzés, de nem a csiklóm lesz tőle érzékenyebb, mivel nem csiklós orgazmusom van szex közben hanem hüvelyi és teljesen más érzés. Ha magamnak csinálom, akkor nekem is elég 2 csiklós orgazmus és utána már nem esik jól, de a hüvelyi orgazmusnál nekem ha elindul akkor van, hogy szinte egymás után jön 2-3, inkább olyan mintha egy láncreakció indulna el :D Lehet máshogy vagyok bekötve akkor.
2022. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Akkor nekem pont olyan lányt sikerült kifogni, akinek viszont nem elég 1-2 orgazmus. Tapasztalatból mondom, nem dicsekvésből, hogy eddig mindegyik barátnőmnek inkább több kellett. Hiszen ha meg akartak volna állni, vagy fajt volna nekik, vagy bármi baj lett volna, akkor abbahagytuk volna. Viszont az évek alatt 2x hallottam azt, hogy nekem most ennyi elég.

Simán bírtak volna 5-6 vagy ki tudja mennyi orgazmust. A probléma az volt, hogy én nem bírtam már magamat tartani.

De persze elfogadom, ha a többségnek elég 1-2. Csak nekem más volt eddig a tapasztalatom.

2022. nov. 28. 20:15
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
2-3, de nagyon bejön a párom úgyhogy igazából már egy idő után kicsit rosszul is érzem magam amikor még nem ment el én meg már 2-3szor, bár állítása szerint élvezi. Sokszor nem is engedem, hogy kézzel odanyúljon, mert szeretném én is tovább bírni. Mondjuk nekem 1.kapcsolatom, neki nem és azért na, látszik, hogy tudja, mit csinál.
2022. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
97%
0
2022. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
17%
Mikor hogy alakul. 2-5 között általában, átlagos sex alkalmával. Ha hosszabban csináljuk több is szokott lenni. 26L
2022. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Oralnal szinte mindig van. Szex kozben 1, ha van 2. is, annak a minosege meg sem kozeliti az elsoet. Plusz az elso orgazmus utan rettentoen erzekenyek lesznek a cicik, utana mar tilos az erintesuk.
2022. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!