Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom védekezés nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom védekezés nélkül kívülről a puncimhoz dörgölte a nemiszervét. Van esélye, hogy ettől teherbe essek?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok. Nem hatolt be, csak kívülről érintkeztünk, viszont mivel nem védekeztünk félek, hogy előváladék került a vaginámba. Van esélye, hogy ettől teherbe essek? Vagy felesleg emiatt aggódnom?

2022. nov. 27. 21:04
1 2
 11/15 he84 ***** válasza:
58%
Aha, ja oké, értem. Hát ezt eddig nem mondtad kérdező, de most már tudom.
2022. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

Ne stresszeljétek már, láthatjátok hogy buta mint a tök...

NINCS RÁ ESÉLY! Nulla!! Előváladéktól még soha senki nem lett terhes, ilyen csak a gyk-s rémtörténetekben van. Ha konkrétan rádélvezett volna (nem beléd) akkor is kb nulla esélye lenne, a kis gazfickók ugyanis kívülről nem tudnak bemászni a vaginádba, hogy onnan még felküzdjék magukat a petevezetékbe. Ahol jó eséllyel nem történik semmi, mert peteéréskor is csak egy napig életképes a petéd, azután már nem lehet megtermékenyíteni. Szóval ha pont most volt ovulációd akkor se idegeskedj, nem leszel terhes. Arról nem is beszélve, hogy a spermiumoknak szobahőmérsékleten és szárazon (a bőrödön) kb másodpercekben mérhető az élettartama, azok csakis benned éreznék jól magukat. Ahhoz viszont dugni kell. De reméljük arra nem kerül sor. Soha. Ennyi ésszel inkább ne szaporodj!

2022. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
Akkor se lenne esély ha kívülről rádverte volna. A spermiumsejt nem alattomos hosszútávkúszó hogy végigmásszon a hüvely - számára nem túl barátságos PH-jú - közegén és még onnan tovább a "célig". Közvetlenül a méhszáj közelébe kell kerülnie. Egy vödörrel rádönthetnek kívülről a legtermékenyebb napon akkor sem leszel terhes ha csak kintre megy és nem "mélységében" be.
2022. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte magomlese volt,csak akkor lehet sperma az élő valadekaban.Nagyon kicsi az esély a terhessegre.
2022. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 he84 ***** válasza:
De igenis lehet előváladékban is hímivarsejt kis eséllyel bizonyos esetekben (nem alapól, a 14-es válaszoló írt is erre egy példát), nem én találtam ki és nem erről a weboldalról vettem az infót.
2022. nov. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!