Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért rinyálnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért rinyálnak az óvszer miatt?

Figyelt kérdés
Sír a szájuk, hogy nem élvezik benne a szexet. Hát, megsúgom nekik, hogy a nők többsége nemhogy elélvezni nem tud szex közben, de egyáltalán nem is élvezi, sőt van, akinek fáj az egész (nem csak az első). Ehhez mit szólnak? Ők mindig elélveznek, óvszerben is. A másik meg, hogy nem neki kell kaparásra menni vagy gyereket egyedül nevelni, feladva a munkát/iskolát, mert ők lelépnek anyagi és emberi támogatás nélkül.

2022. szept. 17. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Úgy látom, itt te vagy, aki hisztizik, mert kifogott egy idióta pasit.
2022. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, jelenleg több nő jár egyetemre, mint pasi. Sőt, ha jól tudom több nőnek is van diplomája, mint pasinak (de ebben nem vagyok biztos). Szóval a kérdés itt megbukott.


Az viszont érdekelne, hogy ha egyik fél se élvezi a szexet, akkor minek csináljátok?

2022. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

A hangnemed elég durva és számonkérő.

Nekem volt egy sérülésem és az óvszerban egyszerűen vagy azonnal vagy kis idő után lelankadok. Úgyhogy nem működik.

Szerencsére a megszakításosban jó vagyok, több százszor sikerült gond nélkül. Persze elképzelhető, hogy egy új partner ezt nem hiszi el.

Emiatt problémás lehet.

2022. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar a gumi, mondjuk az meg nettó hülyeség, hogy a férfi nem játszik a tűzzel, ha gyereket csinál. Már nem csak anyagilag, de erkölcsileg is.
2022. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem, nem akarom. Akkor se. NEEEEEEEEM. Nem kell. ÁÁÁÁÁÁÁ nem nem nem nem neeeeeeeeeeeeeeem. (toporzékol, sír ahogy az igazi férfiak szokták)

:))))

2022. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Neked nem kell ffi, legyél leszbi aztán nem rinyàlsz...
2022. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Sosem zavart a gumi,a biztonságos szex híve vagyok..34F
2022. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd ha a nők többsége értene hozzá hogy kell használni és segítene nekünk akkor nem rinyálnánk az óvszer miatt. Én a mai napig nem tudom úgy felvenni hogy jó legyen, de több ismerősöm sem.
2022. okt. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert gumiban teljesen érzéketlen lesz a makkjuk.Igy nem tudnak bele spriccelni a hüvelybe.
2022. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!