Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kipróbálni a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni a szexet egyszerre 2 nővel. Hol találok rá partnereket? 28 F

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

10


Egyet? Akkor hogy lesz kettő belőle? :)))

2022. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kettőt boccs 😀
2022. nov. 27. 20:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Lőni kell a búcsúban! Vagy veszel 2 p.inát a neten.
2022. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Háromszor volt részem ilyen kalandban. Mindhárom alkalommal a csajok kezdeményezték, én csak belekerültem a dologba. Fogalmam sincs, hogy ezt hogyan lehet nem spontán leszervezni. Az én tapasztalatom az, hogy vagy szerencséd van, vagy fizetsz érte. Amikor az én ötletem volt, akkor soha nem jött össze.
2022. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vagy baromi nagy szerencse (kb. mint a lottó ötös) vagy fizetsz érte. Kivétel ha pl valami nagy jóképű filmsztár,zenész,celeb vagy.
2022. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.hun.
2022. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!