Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 39 éves pasi vagyok és szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves pasi vagyok és szex közbe nagyon nehezen élvezek el. A partnereket zavarni szokta mert mindenen nő 20-30’perc alatt túl akar leni, az aktuson. Mivel tudnám le rövidíteni? Mert ezért nem találkoznak velem 2.ik 3.ik alkalommal… mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 06:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Más a kezét meg összetenné ezért. És ez nem igaz, hogy minden nő túl akar ezen lenni. Ha élvezetes a szex, akkor senki sem akar túllenni rajta. Lerövídítésben nem tudok segíteni. De ha ez megnyugtat akkor sok nőnek szintén sok idő kell hozzá, szóval akkor csak eddig lehet nem hozzád illő partnereid voltak.
2022. nov. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Hans Pötterman ***** válasza:
73%
Nekem ezért még senki nem panaszkodott, sőt..
2022. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, de ha előtte pár nap nem rántasz rá kicsit gyorsabban megy.
2022. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
A vércukorszinted rendben van?
2022. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Én azt szeretem, ha hamar elélvez a pasi, mert az egyfajta visszajelzésnek veszem, hogy jó vagyok neki. Ha nem tudna elélvezni, még a végén azt gondolnám, hogy nem vagyok jó.. :) L
2022. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

"Más a kezét meg összetenné ezért. És ez nem igaz, hogy minden nő túl akar ezen lenni."


Dehogy tenné! A valóságban mikor hosszú szexre vágynak, akkor a legtöbb nő a megszokott 5-10 perces helyett egy 20-30 percesre gondol.


De a 99%-a maximum amikor fantáziál, akkor akar 1 órás, vagy még hosszabb menetet, a valóság az, hogy kidörzsölődik, fájni kezd, minden baja van, és igen, jön az, hogy "hagyjuk légyszíves abba", meg "inkább megcsinállak kézzel", aminek az a vége, hogy elfárad a keze.


Tévedés, hogy a nők a hosszú dugást kedvelik, csak azért hiszi mindenki ezt, mert az 5 perces valóban nem elég nekik.

2022. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

#6os

1es vagyok. Nem értek egyet. Én nőként is nagyon nehezen élvezek el. Sőt nem is tudok általában. Szóval ha megengeded hogy elmondjam az én nézőpontomat, azt megköszönném. Nyílván nem minden nő ilyen, van aki nem szereti, de mindenki más ebben is.

2022. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7: sokáig bírom, és azt szoktam tapasztalni amit a kérdező, hogy egy idő után a csajok besokallnak. Nyilván van kivétel, de 99%-ban nem vele fogsz találkozni
2022. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is nehezebben élvezek el és a csajok jellemzően feladták és szóltak, hogy ez így már túl hosszú és nyugodtan élvezzek most már el.
2022. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Meddig szoktad bírni?
2022. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!