Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 39 éves pasi vagyok és szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves pasi vagyok és szex közbe nagyon nehezen élvezek el. A partnereket zavarni szokta mert mindenen nő 20-30’perc alatt túl akar leni, az aktuson. Mivel tudnám le rövidíteni? Mert ezért nem találkoznak velem 2.ik 3.ik alkalommal… mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 06:25
1 2
 11/17 Hans Pötterman ***** válasza:
#10 ha érdekel Én pl fél - 3/4 óráig röhögve bírom. Ha pár napig nem verem ki akkor hamarabb megvagyok nyilván
2022. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az egyik barátnőm volt ilyen, ő kb 30-40 percnél általában eljutott az orgazmusig én meg gyakorta nem. És kifejtette párszor, hogy utána már neki sok, és minimum pihennie kellett, hogy folytassuk. Ez amúgy fordítva is így van szerintem, mármint akár ha saját magadnak kivered és elélvezel, akkor szintén nem annyira kellemes folytatni....


Mielőtt összejöttünk én szinte minden nap kivertem, sőt volt hogy többször is egy nap, neki meg az előző barátjával már a szakításuk előtt is rég nem volt szex és elmondása szerint az se tartott sok ideig. Amúgy az alkalmak, idő előrehaladtával majdnem szinkronba hoztuk ezt, ő is valamennyire hozzá szokott, én meg nem vertem ki minden nap és hamarabb mentem el!


Szóval szerintem ez az egyedüli megoldás, hogy 3-4 napig szünetelteted! Feltéve ha sokat vered magadnak.

2022. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kézimunkával mennyi idő alatt sikerül?

Ilyenkor ki lehetne próbálni, hogy kézzel, szájjal élvezéshez közeli pontig izgatjátok, majd csak az utolsó pár lökésre dugjátok vissza a punciba.

2022. nov. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ha kivánom, hamar el tudok menni, akár 2-3 perc főleg ha több nap kimaradt. Még előjáték se nagyon kell akkor. A 30perc nekem ilyen esetben kín lenne, megmondom őszintén.
2022. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk ismerkedési hétvégén (4 nap faházban) az jött be leginkább, hogy csak bemelegítő pálesz, aztán egy kis hancúr, és aztán ujjazás, nyelvessel benedvesíteni, és aztán minden a helyére! És hogy így maradjunk soká, közben 10-20 mp-re megcsikiztük a másikat valahol, ami megmozgatott mindent, és folytathattuk a szexet. Ezt többször párhuzamosan, és mindig tovább segített. Nagyon kifáradtunk a 4. napra, de sose felejtjük.
2022. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha a szex csak abból áll, hogy digi-dugi, akkor elhiszem.

Mi 23 év együttlét után is élvezzük a hosszú szexet. Durván 45 perc. Persze, ha nem működik a fantázia - mindkét részről - akkor tényleg fárasztó és unalmas.

A párom ezalatt az idő alatt 5-6-szor elélvez. És nem unja.

N65/F69 (a pasi)

2023. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is mennek a hosszabb menetek, én imádom 1-1,5 óra is.

Ezalatt én is elmegyek 3-4-5szor

2023. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!