Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostituáltként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostituáltként, egyedül dolgozva, milyen havi jövedelemre lehet szert tenni Budapesten?

Figyelt kérdés
22 éves, átlagosan csinos nőként.

2022. nov. 26. 20:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
32%
#20 Akkor be fog majd toppanni egy olyan ügyfél aki úgy rakja majd korpásba hogy közben ájulásig fogja fojtogatni. Utána majd ő fog könyörögni a védelemért.
2022. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
32%

#21

Miért? Ha van védelme, akkor egyből ott fognak teremni, mikor baj van? Vagy olyanok, mint a bosszúállók,hogy majd csak utólag reagálnak a történtekre? Ha az utóbbi, akkor feleslegesek.

Én voltam már pár lánynál a rosszlányokról és egyiknek a lakásán sem voltak ott a verőemberek.

2022. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Nincs itt valaki a rosszlányokról, akinek van ebben tapasztalata?

Az itteni pasiknak a franc se akar hinni, mert ostobák, mint a szemét :D

Elég, ha privátban elmondja, csak szimplán érdekelne.

2022. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
32%

23. “ostobák, mint a szemét”


Ilyen magyar mondást se hallottam még. A szemét miért ostoba? 🤔

2022. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
20. Az úgy működik, hogy amint feladod a hirdetésed, azonnal megjelennek nálad a “területi felelősök”, hogy megvédenének. Ha peched van, akkor az arabok. Az első látogatás után magad fogsz keresni védelmet. Egy lányt (helyesebben kettőt) úgy megvertek, hogy intenzíven tették össze az egyiknek az arccsontját.
2022. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
67%

#24

Lehet, hogy nincs ilyen mondás, de én értem, hogy mire gondolt a költő és esetedben láthatóan igaza van.

Tekintve, hogy csak ezen akadtál fent.

Egyébként tényleg nagyon hülyék szoktak lenni az itteni válaszolók, de a kérdések se semmik.

2022. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

#20

Gondolom az első látogató, aki miatt védelmet kérsz, az a védelmezőknek az egyik embere lehet, nem? Hogy tuti kérj védelmet. Bár, ettől függetlenül sok állat van nélkülük is.

Hogy zajlik a védelem? Milyen gyorsan reagálnak, ha baj van?

És ha abbahagyod, mert találtál rendes melót vagy csak összegyűjtötted, amit szeretnél mellékállásban, akkor békén hagynak?

2022. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Bocsi, 27-est kérdeztem, csak elírtam.
2022. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
40%
A legszebb, amikor a rendőrök húznak le. Ilyen is van. Bejelentkezik, feljön, majd közli, hogy nem tömöd ki a zsebét kápéval, akkor bevisz 72 órára. Megteheti. Úgyhogy a lányok fizetnek.
2022. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
27. Vannak, akik csak fel vannak fegyverkezve (gázspray stb.) és többen vannak a lakásban. Ha az egyik kiált, átrohannak a többiek. De sok esetben ez kevés szokott lenni. Van, ahol ott ül a szomszéd szobában a verőember. És van, ahol nincs ott, de qva gyorsan ott terem ha baj van, a kocsidba se szállsz be addig… van, aki portaszolgálatos házban rendel. A lakás bekamerázása is szokásos. Mindenféle megoldás van, de nagyon kevesen kerülik el, hogy valaki ne védje őket. Megértem.
2022. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!