Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt a női nevű felhasználók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a női nevű felhasználók ,meg magukat nőknek mondók 80%-a férfi?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyet, igaz talán 5 lánnyal beszéltem innen az elmúlt években. Lehet pont kifogtál egy unatkozó hülyegyereket, de attól még nem mindenki az. Észreveszed ha valaki csak szórakozik veled, nem?
2022. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak melegek vannak nőként. Nő vagyok, és nem egyszer írt már csajnak magát kiadva pasi. Ez alapján gondolom a leszbiknél is gyakori lehet, hogy csajként pasi ír rájuk.
2022. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
szerintem is 99% sajnos..ezert is veszit sokat az értékéböl az egesz oldal..Ezek a barmok sajnos itt vannak
2022. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13

Azért azokról se feledkezzünk meg akik több profillal futnak, meg folyton újat csinálnak. Ugyanúgy csökkentik az oldal élvezeti értékét ők is.

Lehet nektek pasiknak igen kellemetlen mikor kiderül, hogy egy másik pasival beszéltek nő helyett. De nekünk is ugyanolyan szinten rossz, hogy nem tudjuk mikor kivel beszélünk. Mely nick nevek mögött van ugyanaz a személy, mely profillal beszéltünk már korábban mikor még más néven futott. Tehát mi is ugyanúgy hülyére vagyunk véve folyamatosan...

2022. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen a többség. Én a szexualitás kategóriában szoktam segíteni de a perverzióknál és extrább szexnél azonnal jönnek a levelek hogy adjam ki a kontaktokat. Mert hogy ő egy kívancsi fiatal csaj. Persze :D

Ez egy undormány szokás itt a sok online surmóktól. Bár aki úgy ír rám hogy meg ismerne jobban , attól kérek egy két rafkós képet ,persze arc nélkül de legalább tudom milyen neművel beszélek.

:D

2022. dec. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!