Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek, hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek, hogy van cicitek?

Figyelt kérdés
Mit szerettek bennük?
2022. nov. 24. 17:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha a párom simogatja, játszik vele, az jó érzés nagyon. Meg mondjuk öltözködésnél izgalmas játék mindig, hogy mekkora dekoltázst hagysz szabadon. De amúgy az esetek és az idő 99 %-ban teljesen semleges, észre sem veszed, hogy ott van.


Viszont az most már nagyon fura lenne, ha eltűnnének, nőként ehhez nagyon nehéz lenne hozzászokni szerintem. De gondolom, nektek pasiknak ugyanígy ahhoz, milyen lenne pénisz nélkül élni. :)

2022. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Én egyáltalán nem, mindig utáltam. Tök fölösleges, bárcsak le tudnám egyszerűen vágni.
2022. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12 mit utálsz benne? Miért tartod feleslegesnek?
2022. dec. 8. 15:48
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Azt utálom hogy odanőtt. Én nem akartam
2022. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket.
2022. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
Azert jo mert erogen zonak, amugy nem jok mert nehezek....
2022. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

Én kifejezetten utáltam az első években. Főleg, hogy már 7. osztályban akkora volt, mint másnak egész éltében... 14-15 évesen viszont már élveztem, mert felkeltettem a fiúk figyelmét és 24-25 évesnek is hazudhattam magam ha úgy sminkeltem és öltöztem.


Később amikor felfedeztem a szexuális élet örömeit, akkor pedig imádtam őket és engem csakis jó érzések fognak ma már el. Pedig nem túl kellemes és hason sem tudok aludni. A hátfájás és a nyaki problémák elkerültek (még eddi). De egyébként is figyelek rá és úszással edzeésben tartom a hátam a nyakam és a vállaim.


34N

2023. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%

Hát, amikor elkezdett nőni az fura volt :) Akkor még igyekeztem szoros melltartókkal "takarni"

De aztán megszerettem :) Ettől érzem magam nőiesnek, szexinek. Szeretem, amikor a párom megérinti, szeretem látni, hogy elvarázsolja. Jó érzés, ha simogatja, izgató, ha a bimbómat csókolja.

Szóval, imádom! :)

2023. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán... Azt szerettem bennük, hogy tudtam szoptatni a két gyerekemet. Azt nem szeretem bennük, hogy kicsik, aszimmetrikusak, lógnak. De azért még mindig jobb, hogy vannak, mintha nem lennének.
2023. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!