Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért pontozzák le a szőrtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le a szőrtelen p*nci párti válaszokat?


2022. nov. 22. 14:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az igényesség nem trend kérdése. A fogmosás se megy ki a divatból
2022. nov. 22. 16:12
 12/14 anonim ***** válasza:

amúgy ez egy mai kérdés, engem szőrkedvelőként nullára pontoztak

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van itt gyakorin egy irritáló és rosszindulatú nőszemély, valami fura módon szinte mindig odaeszi a fene az összes szőrrel kapcsolatos kérdésbe, holott látványosan nagyon utálja. Ő szokott sportot űzni belőle hogy kivétel nélkül az összes embert akinek szőrös vagy akinek a szőrös jön be, akár fazonigazított vagy csak nem totálisan csupasz, na őket lepontozza. Kivétel nélkül! Általában be is szokta írogatni hogy ő mindig mindenhol teljesen csupasz. Plusz vergődni is szokott hogy szőrfétisesek így meg úgy meg hogy lepontozás, nagyon tenyérbemászó. Na én őt szoktam mindig jól lepontozni. Ezen kívül általában senki mást nem pontozok le az ízléséért, amíg normális emberi hangnemben, toleráns módon nyilvánul meg. Aztán érdekes hova tud fajulni 1-1 ilyen témakör is.

Egyébként azalapján amit leírtam, szerintem látható hogy nagyon sok esetben pont hogy a teljesen csupaszpártiak pontozgatnak le, vagy vadítják el az ilyen témaköröket. Természetességet kedvelők felől nagyobb nyitottságot és toleranciát tapasztaltam legtöbbször. És tudnék elég sok hasonló topicot linkelni, ahol az általam írt jelenség látható. De elismerem van hogy tényleg a fordítottja kerül túlsúlyba. Sokszor attól is függ, melyik oldal kedvelői vannak többen az adott kérdésben.

2022. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#11 Na, látod?Ez a baj.Lehet azért pontoznak le, mert butaságokat írsz/írtok.

Semmi köze az igényességnek a csupaszra szőrtelenített intim testrészekhez, pláne a fogmosáshoz nincs köze.

A szőrtelenítés az egy DIVAT, amit követhetnek azok, akiknek tetszik.

A fogmosás meg egészségügyi kérdés.

2022. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!