Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért pontozzák le a szőrtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le a szőrtelen p*nci párti válaszokat?


2022. nov. 22. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem minősítem, szíve joga, ne foglalkozz a pon
2022. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek mas az izlese
2022. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szőrös párti lepontozza a szőrtelen pártit és fordítva.
2022. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért pontozzák le, mert nem azt válaszoltad, amit hallani akart a kérdező. Ilyen egyszerű. Ez nem csak ezeknél a kérdéseknél, mindegyiknél ez van
2022. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lepontoznak, még egy értelmes segítő, senkit nem sértő választ is!
2022. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert vagy irigyek vagy nincs jobb dolguk. Nekem pasi létemre meg van hagyva egy vastagabb csík és ezért engem is szóltak már le, de valakinek meg kimondottan tetszik.
2022. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Veled még nem volt, hogy értékelés nélküli hozzászólsra zöldet nyomtál és piros értékelés jelent meg?

Nekem gyakran.

2022. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez mindenhol előfordul. Mások az ízlések és hiába válaszol az ember megfelelően egy kérdésre... nem számít. Én, ha leírtam, hogy fazonos ugyanúgy jött a piros.
2022. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem írják le egyenként a véleményüket, hanem az övékéhez hasonló valamelyik szöveges választ felpontozzák, az ellentétest pedig le.
2022. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

1: Már nem trendi a csupasz

2: Mert nem szeretik a csupaszt.

Monetán én egyik oldalhoz sem sorolom magam. Ápolt legyen. Ez nálam elvárás. A többi csupán kérésként merülhet fel, de mindenkinek szíve-joga eldönteni mit tart magának megfelelőnek.

Olyan nő aki csak a párja kedvéjért csupi/szőrös, azt nem tartom kellő képen érettnek, még ha 403 akkor sem.

2022. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!