Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben zavaró az alapozó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben zavaró az alapozó?

Figyelt kérdés
Nem merek alapozó nélkül mutatkozni senki előtt, mert értágulatok és hegek vannak az arcomon. Más sminket nem használok, csak szempillaspirált. Alapozóban szép vagyok, de anélkül csupsznak, meztelennek érzem magam, szex közben sem tudnék felengedni. Még sosem mostam le a sminkem a párom előtt. Még le sem feküdtünk. Szerintetek gáz sminkben szexelni?
2022. nov. 21. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a kapcsolatot előbb vagy utóbb úgyis látni fog smink nélkül is
2022. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fog látni, amikor alszok.

De ha itthon is vagyok, az az első dolgok reggel, hogy felkenjem az alapozót, mert a szüleim előtt is szégyellem a fejemet.

Tudom, hogy nem pár heg, vagy ér miatt dob majd ki a párom, ez szimplán az én önbizalmamnak kell, hogy szexinek érezzem magamat.

2022. nov. 21. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Sminkeld magad, amíg jól esik az ömbizalmadnak, a párod ha támogató, előbb-utóbb fel fogsz engedni mellette és jobban fogod magad érezni a saját, csupasz bőrödben, csak idő kérdése :)

Én férfiként elfogadnám a dolgot, még ha nem is látnám indokoltnak a szorongásod. Mindenki küzd valamivel, neked ezt dobta a gép, de egy jó kapcsolat sok ilyen frusztrációt fel tud oldani az emberben :)

2022. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz
2022. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem baj szerintem. És megértem, hogy miért ragaszkodsz ehhez, de ugye tudod, hogy egy komoly párkapcsolatban ez tulajdonképpen felesleges, jó lenne leszokni róla.

De addig is azért beszélj erről a pároddal, biztos megértő lesz...én az lennék.

2022. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy alakult, nekem is volt olyan hogy alapozóban szexeltem, de szex közben így is úgyis elmaszatolódik. De eddig egyik partnert sem zavart
2022. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!