Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,fiúk gondoltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,fiúk gondoltatok már erre,vagy esetleg zavarhat egy kicsit ?

Figyelt kérdés
Az hogy a párotok előttetek mennyi f@szt szopott,illetve engedték bele a szájukba és ti vele csókolóztok. Lányoknál meg hogy mennyi puncit nyalt ki a pasid előtte.
2022. nov. 13. 08:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#8 as Nekem nincs bajom azzal,hogy beleélveztek előttem a csaj szájába, én is azt teszem ha engedi. Csak néha úgy eszembe jut hányan csinálták még ugyanezt vele,
2022. nov. 13. 13:15
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem, sőt, előny is, mert a jelenlegi barátnőm igencsak komoly tapasztalatra tett szert, és szopásban (is) igencsak profi. És ami mégjobb, van összehasonlítási alapja, és említette már, hogy milyen jó a farkam az átlaghoz képest, ami azért jó érzés, hogy egy tapasztalt csaj imádja. Egy dolog aggasztott az elején, mivel gumi nélkül dugom, hogy nem e szedett össze valamelyiktől valamit. De elvileg teljesen egészséges, és rajtam sem jött ki semmi hosszabb idő után sem, szóval teljesen oké.
2022. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az zavar, hogyha egy lány megszokja a "kalandos" életet, akkor általában képtelen normálisan viselkedni egy kapcsolatban, részeg pillanataiban vevő tud lenni sok mindenre, sok mindenkivel. Mivel erre kondícionálódott az agya sajnos, öntudatlan is, ezért nálam a múltja alapvető bizalmi problémákat vet fel sajnos. Lehet lepontozni, meg mondani, hogy a múlt az múlt, de pont a korábbi tetteiből fejlődött ki a személyisége, így minden hatással van a jelenre is.

Erre még jön az, hogy nem tudhatom, hogy attól a sok embertől, akivel nemi kontaktusba került, mégis miket kaphatott el, amit ő csak hordoz tünetmentesen, és még életében nem volt teszteltetni, főleg nem a mi együttlétünk előtt, mert nyilván nem érzi szükségesnek. Én meg csak pislognék, ha valami bajom lenne.

Szerintem e két ok miatt aggályos mind kapcsolat szintjén, mind pedig alkalmi szintjén a "szabados" lány.

2022. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!