Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz nők, elcserélnétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők, elcserélnétek a külsőtöket? 🐸

Figyelt kérdés

Mármint ha szerencsekéreken tudnál egyet pörgetni, de nincs visszaút. Fejet, vagy testet cserélnél? Na és ha csak mindkettő egyszerre volna lehetséges, bevállalnád?


Miért igen, vagy nem?


Annyi lenne a másik rizikó, hogy minden magyar nő szerepelne a keréken, 25-50 éves korig. De ha pl. te 20 éves vagy, és egy 49 éves nő testét kapnád akkor 29 évig nem öregedne a tested/arcod. Babát is ki tudnál hordani, meg minden.



2022. nov. 13. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretnék 100 kg helyett 45 kg lenni, és a pajzsmirigy betegségemet is elhagynám.


Inkább lennék egy szexi 50-es nő, mint 26 évesen betegség miatt kövér.

2022. nov. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi első. De az ugye megvan, hogy kipörgethetsz nagyon elhanyagolt, leélt 50-est is?


Lehet hogy nem 100kg pajzsmirigy betegség miatt, hanem 120kg testtömege miatt már inzulinrezisztens?

2022. nov. 13. 01:40
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Minek?! Nem azért vagyok szűz, mert senki nem dugna meg 😅


Meg jaj, még a végén testet cserélnék vmelyik idióta ismerősömmely s többet nem tudnék magamra nézni 😅

2022. nov. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én modellként vagyok szűz… akkor cseréljek testet és arcot szerinted?
2022. nov. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok szűz de az egyeshez csatlakozok :D

Amúgy meg értelmetlen a kérdés, nem a külső miatt szűz valaki.

2022. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké 5-ös, a tézisedet (nem a külső miatt) a nép elé viszem véleményezésre. 😉
2022. nov. 22. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!