Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esély arra hogy találok...

Van esély arra hogy találok személyt aki elcserélné velem a telefonom ugyanilyenre csak más színben?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit bonyolult a sztori:

Egy gsm boltban vettem egy használt szürke iPhone 11 Pro készüléket, azonban egy nap elteltével vissza is vittem mert kiderült hogy egy nagyon gyenge kínai kijelző van beleépítve. Nagy nehezen kikönyörögtem belőlük hogy cseréljék ki egy másikra, mivel a pénzem nem akarták visszaadni. Szóval elhoztam helyette egy tökéletes állapotú eredeti kijelzős modellt, azonban ez olajzöld színű (mivel nem volt náluk másik szürke). Szóval a telefon tényleg teljesen patika állapotban van, de nem tudok megbarátkozni ezzel a színnel, mert mindig is szürkét szerettem volna. Arra gondoltam megkérdezek 1-2 gsm boltot hogy lenne-e kedvük cserélni szürkére ha ráfizetek valamennyit vagy felajánlom nekik a régi telefonom is mellé. Van bármi esélyem erre?


2022. máj. 31. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél rá tokot?
2022. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van rajta tok de a lencsék körüli üveg ugyanúgy zöld
2022. máj. 31. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tragikus :D Amúgy szerintem nem cserélnék be.
2022. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez a szín pedig nagyon szeeeeeep
2022. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg a telefon hátulján kilógó zöld részt nézegeted és emiatt sopánkodsz? Ahelyett, hogy használod és a kijelzőt bámulod... Lélekbúvár talán tudna rajtad segíteni.
2022. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tessék, veszel egy szettet, 6-7 rugóért felteszi neked Aluljárós Abdul, és gond letudva.


[link]

2022. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Milyen rejtett hibája derült ki, hogy ettől is szabadulni akarsz?
2022. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan tokot amit rá lehet húzni a kamerára is, oszt mindjárt meg van oldva a problémád!
2022. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Próbáld meg, de akkor megint benne lesz a kockázat, hogy annak is lesz valami rejtett hibája. Csak a színe miatt biztos nem cserélném be, vagy van valami hibája ami miatt meg akarsz tőle szabadulni?
2022. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy idiótán hangzik a dolog, de tényleg nincs rejtett hibája csak úgy indultam neki a dolognak hogy szerzek egy asztroszürkét, és itt vagyok egy zölddel de már vissza se merek menni a boltba mert örülök hogy a kijelző dolgot megúsztam. Nyilván beletörődök csak kicsit zavar ami történt
2022. jún. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!