Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van rá esély hogy a jövőben a...

Van rá esély hogy a jövőben a régebbi fajta macbook air-hez hasonló mágneses töltőport legyen a telefonokon?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon előnyös lenne, egyrészt megvalósulna a portok nélküli telefon, amit beharangoztak egy ideje. Ha nincs port, nem tud bemenni a kosz, nem tud beletörni a kábel, és a macbook töltő alapelve alapján az asztalról sem tudnád lerántani (annyira) a telefont. Ha a telefon alsó oldalának töltő részén kellően vékony a burkolat, akkor a mögötte lévő mágnesek stabilan meg tudnák tartani a töltőkábelt. Ráadásul sokkal kényelmesebb is lenne mint egy QI szabványú töltőpad vagy magsafe.

Nem tudom van-e erre esély a jövőben, ti örülnétek neki?


2021. szept. 19. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A MagSafe az iPhone 12-ben visszatért.
2021. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van mágneses csatlakozó minden típushoz, ez csak neked újdonság.
2021. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Wadmalac ***** válasza:

Kismillió fajtét lehet kapni.

[link]

2021. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan nem erre gondoltam, hanem hogy a csatlakozó GYÁRILAG ilyen kialakítású. A magsafe pedig a telefon hátkapjára tapad, nem a töltőport helyére.
2021. szept. 20. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:

"portok nélküli telefon"

Ha mágneses port van rajta, az is port.

Fogalmad sincs miről beszélsz, de beszélsz :D

2021. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha kint lenne a mágnes és az elektronikai érzékelő, az még talán portnak számítana. Ez esetben viszont nem így nézne ki. Szerinted ha van magsafe illetve QI, akkor a telefon hátlapja is egy port? Hiszen ugyanez alapján működik az általam felvázolt cucc is.
2021. szept. 20. 11:02
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Najó én feladom. Minden héten kitalálsz valami állatságot és várod hogy megigazoljuk miért durvajó amit kitaláltál.

Ha ennyire nagyokos vagy akkor csinálj valami startupot, tervezd meg és gyártasd az ötleteidet.

2021. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Volt ilyen próbálkozás a Sony telefonoknál is, kis réz felületek és egy rugós tüskés mágneses érintkező töltő.


És le is álltak vele.

Mert az USB port és töltési alternatívaként a QI töltés teljesen elegendő erre a célra.

Értelmetlen még egy ilyen csati.


Okosóráknál a kis méret miatt praktikusabb egy mágnesesen csatolt érintkező.

Telefonoknál nincs rá szükség, nincs rá igény.


Neked van. De kismillió másik vevőnek meg nincs. És ők több telefont vesznek, mint te.

2021. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudom van-e erre esély a jövőben,"

Nincs.

" ti örülnétek neki?"

Rajtad kívül senkinek nem jut eszébe.

Amúgy a lehetőséég adott, ne csak a gyakorin csesztesd a népet, tessék fejleszteni, piacra dobni, és kiderül mennyire népszerű.

2021. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!