Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, így belemennétek? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, így belemennétek? 21/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gáz, hogy nem csináltattam meg fiatalabb koromban, de sajnos fitymaszűkületem van gyerekkorom óta.


A makkom közepéig jön fel a fitymám, és tényleg nagyon ügyelek a higéniára, mindig a lehető legjobban kitisztítom magamnak minden fürdéskor. Nincs begyulladva sem meg semmi és a makkom is tiszta.


Szakorvosi vizsgálaton már voltam nemrég, ahol megkaptam a szakorvosi véleményt, hogy műtét javasolt. A műtétet is intézem már magamnak, amit magán klinikán csináltatok meg majd egészségbiztosítással, csak egy két dolgot még el kell intéznem előtte így legkorábban is decemberben kaphatok időpontot szerintem, ha szerencsém van.


Lett volna lehetőségem többször is szexelni lánnyal, de mindig visszaléptem emiatt, mert nem tudtam, hogy ezt elkezdjem-e magyarázni neki előtte, vagy sem. Nem szégyen és nem tabu róla beszélnem abszolút. Viszont nem tudom a másik embernek ez mennyire fér így bele.


És az lenne a kérdésem, hogy lányok, ha tisztában lennétek a fentiekkel, tehát tudnátok hogy szűkülete van a pasinak, viszont tisztán tudja magának tartani, illetve az orvosi dolgokat is intézi már magának, tehát nem szarja le a dolgot, így belemennétek vele szexbe?



2022. nov. 12. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz műtéted, akkor okafogyottá válik a kérdésed.
2022. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, így minden további nélkül belemennék.
2022. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen
2022. nov. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvolt a műtét azóta?
2023. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!