Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti ilyenbe belemennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ilyenbe belemennétek? /F

Figyelt kérdés

Ha lenne egy pasi, akit helyesnek tartotok, és felkínálná, hogy ingyen lakhatsz nála, lenne egy saját külön szobád is kultúrált szép lakásban, annyi lenne az “ára” hogy néha amikor ti is kívánjátok, lefeküdnétek vele, belemennétek?


Ha tegyük fel, valamennyire már megismertétek egymást, és kölcsönös a testi vonzalom is.


2022. okt. 20. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Én nem mennék bele, mert számomra a testi vonzalom kevés lenne.
2022. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
ha kölcsönös a vonzalom akkor még ingyen, lakhatás nélkül is lefekszem a sráccal úgyhogy így aztán főleg
2022. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 ez teljesen érthető, köszi a választ. És tegyük fel ha jól ki lehet vele jönni és tudod hogy nem toxikus lakótárs lenne, és elég teret adna a magánszférádnak is?
2022. okt. 20. 16:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok.

Ha kialakulna a lelki kötödés és amúgy, ahogy írtad is kedves, rendes és hagy teret akkor igen, adnék esélyt.

2022. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már amúgy is tetszik, akkor miért is ne. Megéri.
2022. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Hányéves vagy? :))
2022. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Öreg, ha barátnőd lesz, akkor úgyis odaköltözik hozzád, meg lefekszik veled. Ha meg csak dugni akarsz néha, akkor menj prostihoz.
2022. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2022. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is tetszik akkor ingyen is. Bár nem lenne jó érzés ilyen kiszolgáltatott helyzetben lenni, de ha rászorulnék akkor tök jó lenne.
2022. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Így laktam 3 évig egyetem alatt 2 sráccal együtt. Ők fizették az albérleti díjat, rezsi költségeket, kaját. Cserébe ők használtak engem szexre bármikor. Külön, külön is, hármasban is. Mindkét srác bejött, szóval élveztem is.
2022. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!