Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők valóban nem igazán "problé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők valóban nem igazán "probléma" a méret a való életben egy rendes kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt úgy vettem észre hogy minden nő aki véleményt ír ilyen kérdés alá (hosszabb véleményt) úgy írnak az átlagos farokról hogy hát elmegy szódával de nem igazán tetszik nekik, nem kielégítő. A nagyobb átlagon felüli méretekről meg ódákat zengenek hogy milyen csodás.

Akkor most ezek szerint a legtöbb kapcsolatban nincs is rendben a szexuális élet csak nem mondják a nők? Vagy igazából teljesen megfelel az átlagos és még orgazmusok is lesz tőle, csak itt kamuznak a nők?


2022. nov. 10. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egy kis érdekesség (a mérettel kapcsolatban is tartalmaz információt):

[link]

2022. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Méretet írtam, abba a vastagság is benne van. Szóval milyen vastag legyen 10?
2022. nov. 10. 21:50
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
A vastagság attól függ, milyen tág/szűk az adott nő hüvelye. Ami mindenkinek más. Úgyhogy simán találnak ideális hüvelyű nőt a vékony, az átlagos és a vastagabb farkú férfiak is. A hüvely egyébként rugalmas szerv, képes tágulni, majd visszanyerni eredeti méreteit, és az izmai edzhetők.
2022. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

"Akinek soha nem volt eddig még aktus során hüvelyi orgazmusa az azt fogja írni hogy mindegy. Vagy valami nagyon PC szöveget."


Csaknem mindig van hüvelyi orgazmusom. Volt már 10 centis és 20-as pasim is. Nem a méretén múlott. Akivel meg nem volt, ott sem a méret volt a probléma.

2022. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, de semmit nem állítottam, ami személyes tapasztalataidnak ellentmond.
2022. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
A mindennapi való élet problémáihoz képest a szexualítás eleve nem meghatározó. A emberek fáradtak kedvtelenek, ezernyi problémájuk van, szexelni se idejük se erejük nincs. Ilyen dolgokkal, legfeljebb az unatkozo lájkvadász tinédzsereknek tudnak foglalkozni.
2022. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Az a biztos, ha kicsi, mert az mindenkinek megfelelő, mindenhová befér, a naggyal csak a probléma van.
2022. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
66%

"A emberek fáradtak kedvtelenek, ezernyi problémájuk van, szexelni se idejük se erejük nincs" EGYMÁSSAL.


Na, így már lehet igaz. De nem azért mert fáradtak hanem mert utálják egymást, konfliktusban vannak és amit írsz, az mind csak kifogás-nyafogás.


Nem kéne talán a langyos fosban üldögélni. Én azt mondom, aki nincs rendesen megszexelve (férfi vagy nő) az szomorú és depis lesz

2022. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

Segítek: az itteni farokméret hozsannázó hozzászólók egy része szimpla troll, vagy meleg pasi, vagy csak másokban akar szorongásokat kelteni.

Egy kapcsolatban a társ, az ember számít és hogy az ágyban hogy tudja használni azt amije van.

Bro' ha te szeretsz valakit, jó vele az ágyban akkor lecserélnéd azonnal egy másik nőre mert teszem fel +3 cm-vel nagyobb melle? Na a farokméret ugyanilyen kérdéskör.

2022. nov. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Aki mindenáron a nagyot szereti, és nem a 16-17 cm-re gondolok, azok vagy nagyon ritka női példányok, vagy férfiak trollkodnak, hogy a kérdező rosszul érezze magát.

Se a túl hosszú, se a túl vastag nem jó, maximum betenni, meg finomkodni. Úgy igazán dugni azzal nem lehet, mert könnyű fájdalmat okozni, nem lehet tövig benyomni. Ja, és persze az anál kizárt.

Egyébként nekem az egyik legrosszabb szexem (vagyis hónapokig tartó) a legnagyobbal volt. Nem mértem le, de szerintem 20-nál is nagyobb, és elég vastag. 3 nap volt, mire le tudtunk feküdni, pedig nem voltam szűz már. Viszont csak ki-be húzogatta, ahogy neki jólesett, én meg várhattam a csodát :D Remélem azóta tanult valamit.

2022. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!