Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért szeretik elkülde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik elküldeni a nemi szervükről a fotót?

Figyelt kérdés
Több barátnőm is belefutott ebbe, és egyikünk sem kérte. Különösen ha még ronda, akkor főleg mutogatják 🙂

2022. nov. 10. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
azt várják hogy azt mondd hogy jól beleülnél, vagy lekapnád szájjal
2022. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Mert a 0 önbizalmat nagy egoval kompenzálják.

Valójában csak visszajelzést várnak, amolyan vállveregetést. Valami kell, hogy simogassa azt az egot. Szánalmas, de így van.

Mondanám hogy "Tisztelet a kivételnek", de aki kéretlenül farokszelfivel bombáz csajokat, annak baj van a toronyban, ezen nincs mit szépíteni.

Ha ilyenbe botlasz, menekülj. Még messze nem férfi csak kisfiú. ;)

2022. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszik úgy működnek a nők is mint a férfiak, hogy örülnének neki :))
2022. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
és te?
2022. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, mi lehet a tényleges ok... ha azt nézzük, mindkét nem szereti kelletni magát, kipakolni az árut, csak a lányok ezt instán teszik, a fiúk meg farokképeket küldözgetnek nekik. Az más kérdés, hogy nem mindig találkoznak az igények. :D

De tényleg érdekes téma, én dickpicet senkinek nem küldök... viszont... ha egy lány végignézi, ahogy kiverem, az valamiért nagyon fel tud izgatni, főleg, ha még pajkosan kuncog is mellé.

2022. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nőként arra lennék kíváncsi, hogy ez bejön valaha? Tényleg van olyan, hogy egy ilyen kéretlen kép hatására egy nő lefekszik a pasival? 😃
2022. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Azért mutogatják, amiért egyesek nagyon kiteszik a lógó, elálló, zsírmellüket:


Kínálgatják, mert ők is tudják hogy a kutyának sem kell.


Én soha nem küldtem képet így a farkincámról (mármint kölcsönösség nélkül nem). Mondjuk az enyém nem is ocsmány, és használni is tudom (meg az agyamat is)

2022. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
33%
Amiért a nők tömegei rázzák a *csájukat a kamerás oldalakon, meg kipakolnak mindent bárhol, amijük van.
2022. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én régen csináltam, de akkor is max kérésre küldtem, vagy úgymond "engedélyt kértem" hogy küldhetem e, azóta leszoktam róla jópár éve
2022. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy betegség, a magamutogatás.
2022. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!