Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan házasság, ahol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan házasság, ahol a házastársak..?

Figyelt kérdés

Reproduktív életkorban vannak, de mégsincs (és soha nem is volt) közöttük szex?


Mennyire megbízható az információ és honnan van? Jöhet privátban is, ha még név nélkül is túl bizalmasnak érzi valami. Kilétemet hajlandó vagyok felfedni (hogy lássa az illető, nem azt akarom lenyomozni ki pletykálta tovább)



2022. nov. 10. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
99.9999% nincs.
2022. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor tehát 1ppm a gyakoriság? Magyarán 1 millió házasságból 1 van, ahol ez létezik? Azért ennél még (nem átoperált, hanem igazi interszexuális -vagy ahogy errefelé mondják: hermafrodita) kukis csajból is több van.


Csak példáloztam. Kérem senki ne érezze magát rosszul, ha nem XY vagy XX kromoszómái vannak. Nincs vele semmi bajom, sőt..! ☺️

2022. nov. 10. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik ilyen - ahol mindkét fél aszexuális (azaz soha nem is volt köztük szex). Ennél sokkal gyakoribb, hogy volt de már nincs mert érzelmileg elhidegültek egymástól és úgy élnek egymás mellett mint két lakótárs, szex, szenvedély és boldogságmentesen a "gyerekek, a hitel, a vállalkozás stb." miatt eljátszva kifelé a házasságot (ami már rég nem működik).
2022. nov. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Két aszexualis házasságaban
2022. nov. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon gyakori a szexmentes házasság. Pl a párommal összeházasodtunk 21 éve. Előtte 3 évig jártunk. Szinte csak hétvégén találkoztunk, nem egy városban laktunk. Természetesen hétvégén volt szex. Majd megszületett az első gyerekünk. Volt, hogy az egész mellkasom tiszta tej volt szex közben :). Majd megszületett a második gyerekünk. Attól fogva nem érhettem a páromhoz, ellökött magától. Ez már 15 ée történt, azóta nem feküdtünk le egymással. Én nem csaltam meg . Okok vannak ,hogy miért nincs semmi szex: fáj a feje, fáradt, meglátnak a gyerekek, ő kövér, büdös a szám, stb.

Szóval van 1 közös lakásunk, közös a pénztárca,2 fiú. Érzelmek nélkül.

Szerinetm sokan nem is gondolják, hogy mi is van(nincs )köztünk otthon.

2022. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, miért nem használsz fogselymet, fogkefét+fogkrémet és esetleg szájvizet? 😯
2022. nov. 11. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a számmal van a baj.
2022. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!