Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 év felett csökken a libidó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év felett csökken a libidó?

Figyelt kérdés
Más is ezt tapasztalja mint én? Azelőtt a legyet is reptében, most kell ezzel foglkoznom? Valami gyömbér kivonatot szedni?

#35 év felett, csökkent libidó, férfi egészség,
2022. nov. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Bőven 35 alatti nőként nem vagyok nagy szakértője a témának, de én úgy képzelem, hogy a férfiaké nő, a nőké pedig csökken. Persze csak altalanossagban.
2022. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmúltam 40,de nemhogy csökkenne pont ellenkezőleg!

Speciel én soha nem voltam ennyire aktív mint most...

2022. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hormonszint alapján 25 év előtt vagy a csúcson, 25 évesen már csökken. De középkorú embernél lassú a változás, így talán nem kell pánikolni.

26 vagyok, és én már érzem magamon.

2022. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Ez egyén- életmód- és életvitel-függő.


A harminc felett leszült nők libidója általában kampó, míg a harminc alatt szülőké még helyreállhat, sőt, kitörhet a ketrecből is.


A koravén pasiké 35 körül már alkonyul-lekonyulhat. A lassan érők gyakran ekkor érnek el a csúcsformájukba.


Vannak újrakezdők, életmódváltók is.


A túlsúly, a dohányzás, a pia és káros szenvedélyek letétele is sokat segíthet.


Nincs egységes szabály a libidó csökkenésére. Én azt mondanám, hogy 45-50 körül kezd tényleg bezuhanni a többségnél, főleg hormonális okok miatt.

2022. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
30+os nőként még mindig olyan intenzív mint tizenéve. Szerintem is egyénfüggő.
2022. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

50 felett ugyanúgy kívánom a szexet. Talán annyi a különbség, hogy "elég" (lenne) heti 3.

Ffi

2022. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es, lehet hogy a munka, stressz befolyásolja, felelősség?

Nem iszom, nem dohányzom.

Aktívan sportolok! Lehet hogy ez így egyben? Sokszor fáradt vagyok. Napi kétórás edzések lefárasztanak, és ebből lehet hogy odalent is fáradt vagyok?

2022. nov. 8. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak csökkenne. Sajnos azt tapasztalom, hogy egyáltalán nem vagy csak nagyon enyhén. (49 éves férfi)
2022. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!