Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kielégítettem huvelyileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kielégítettem huvelyileg egy prostituáltat akor jó vagyok a szexben ?

Figyelt kérdés

Havi 2 szer járok de mindig máshoz kivéve most mert ehhez a lányhoz már 3 adszor jöttem és most elelvezet elölről miközben csináltam.

Eddig életemben csak exem bírtam elelveztetni akivel 4 évig együtt voltam .öt sokszor .


De nagyon nem is voltam több nővel csak prostikkal de most sikerült életemben először egy prostit is elelveztetni.



2022. nov. 7. 15:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10# pont azért járok prostihoz hogy ne keljen rendes barátnő.

Sokkal egyszerűbb ha csak magadat kell foglalkozni nem állandóan a barátnődel.mert igaz hogy a prosti drága.

De ha azt nezuk hogy egy barátnőt elviszel ide oda elviszed kajálni.veszel neki ezt azt fizeted a műkörmet stb

Plusz ha együtt laktok akor a rezsijet is akor nem biztos hogy jobban jársz.


Exemre is elkoltottem havi 30 e szerintem igaz 2 naponta adot szexet meg egy gyereket is ami szintén szempont


Prostikra 2 hetente 15 20 e elmegy

Szóval 30 40 havonta .de nem kell az érzelmi hulyesegeivel foglalkozni ez már megeri 😀


Talán már volt olyan 50 60 nő akivel lefekudtem életemben 4 ingyen a többi prosti ez jó arany ?

2022. nov. 7. 19:08
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Van prosti, aki elmegy szex közben. Ez nem kérdés.


Az sem, hogy a tiéd ilyen volt-e. Ezt nem tudjuk, mert nem voltunk ott.


Az, hogy az általad állított dolog igaz-e, meg hogy mennyire támasztja alá a jófasziságodat, semmi korábbiból nem következik. Lehet, hogy jó vagy. Lehet, hogy nem. Lehet, hogy jó vagy, függetlenül attól, hogy a prosti orgazmusig ujjazta magát, vagy nem. Lehet, hogy rossz vagy, függetlenül attól, hogy a prosti orgazmusig ujjazta magát - vagy nem. Lehet, hogy te kúrtad meg úgy, hogy elment. Ki tudja.


Ez nem mérce.

2022. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
"De miért tartjátok olyan lehetetlennek hogy valaki élvezhető is ezt a munkát néha?" Én nem azért tartom valószínűtlennek, hogy elélvezett volna, mert hogy ha ő munkaképpen szexel és nem szerelemből, akkor így esélytelen az orgazmus. Hanem mert te arról beszélsz, hogy hüvelyileg. Ez elég ritka, a nők általában a csiklóingerléstől élveznek el.
2022. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13# ferfi vagyok annyira nem értek hozzá mert vegulis csak 1 rendes barátnőm volt akit ki bírtam.


Nála úgy volt hogy mikor már be volt izgulva már nyogodt és amúgy először befeszult a vagina majd elelvezet


Utána meg nagyon érzékeny volt neki .


Sima aktus felrakott lábakkal csináltuk mindig és szinte mindig elelvezett de most ez hüvelyi vagy csíklos volt én nemtudom.


Szerintem hüvelyi de ez olyan ritka?? Nekem csak ilyenem volt akor .

2022. nov. 9. 22:43
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott egy prosti ismerősöm mesélte a faszi aki éppen dugta megkérte hogy élvezzen el. Mire a csaj adj még egy 5000-est és elélvezek :D
2022. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem hüvelyi de ez olyan ritka?? Nekem csak ilyenem volt akor ."

Igen, annyira ritka (25-30 %), hogy a lehetetlennel egyenlő az esélye, hogy te csak ilyen nőket fogtál ki eddig. Én valószínűbbnek tartom azt, hogy csak te vélted az orgazmusnak, hüvelyi orgazmusnak, amit láttál rajtuk. Sok férfi ezt hiszi. Szerintem nők véleménye releváns ebben a témában. A te valamikori összes partneredet gondolom, már nem tudjuk megkérdezni, így nyugodtan gondolhatod továbbra is azt, amit. Nekem sincsenek bizalmas barátnőim, akiket megkérdezhetnék, nekem sose volt hüvelyi orgazmusom, ez biztos. Itt, ezen az oldalon sokszor föltettem már hasonló kérdést, férfiak szinte mindig úgy tudják, ahogy te, hogy márpedig ők betették a péniszüket és a nő elélvezett. Nők válaszai többnyire azt igazolják vissza, amit én is tudok. A véleményem formálását többnyire neten talált cikkek segítették, ezeket többnyire szexuálpszichológusok, szexológusok írták.

Írod: egy rendes barátnőm volt, akit ki bírtam. A végén: nekem csak ilyenem volt akkor. Csak hogy jól értsem: tehát egy rendes barátnőd volt, akit kielégítettél? Hüvelyileg, vagy hogy? A végén pedig amit írsz, az a fizetett szexmunkásokra vonatkozik az életedben? Neked csak ilyened volt, írod. Tehát eddig mindenki, aki belehelyezted a péniszed, elélvezett. Tehát akkor egy volt, vagy mindenki? Vagy egy érzelmi kapcsolatod, aki kielégült hüvelyi úton és minden prosti szintén, akivel dolgod volt? Elmondod?


Szinte mindig elélvezett, de ez most hüvelyi volt csiklós, én nem tudom. Hát...csiklóorgazmusa akkor lesz egy nőnek, ha a csikló van ingerelve. Tudod, az hol van? Miközben csináltátok ezzel a felrakott lábú nővel, te ingerelted a csiklóját? Ő ingerelte magának? Figyeltél közben erre a nőre? Fogalmad sincs, hogy hüvelyi vagy csiklós volt? Ha a csiklója ingerelve lett volna közben, arról tudnál, nem? Csak úgy, hogy senki nem ér hozzá semmivel egy nő csiklójához, szerintem nem lesz csiklóorgazmusa, szerinted igen?

Azt, hogy egy nő elélvez, onnan tudod, hogy befeszül, vagy mondja neked, vagy honnan?

2022. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Figyi volt 2 rendes kapcsolatom

Meg 2 öregasszony meg 1 anyuka de velük csak 1 szex volt

A komoly kapcsik:


egyik egy kisebb szűz lány volt öt csak ujazgattam 1 évig mert rendesen nem engedte .

O akarta hogy titokban menjek át és azt csináljam. De nála nem biztos hogy volt orgazmus de élvezni élvezte az tuti .



A másik barátnőm egy 4 éves rendes kapcsolat volt egyutlakassal és 1 gyerekkel 2 naponta szexel


Fel évig úgy volt ahogy te mondtad szexeltunk de nem elegult ki igazán csak szimplán jó volt neki .

De aztán már kialakult a technika mellét imádta ha szopogatom meg akor már gumi nélkül csináltuk úgy meg szenvedélyesebb volt .

Igazából a légzése is más meg az arca meg a hangja meg a belső állapot is mikor orgazmus van meg lehet különböztetni.

Mikor szetmentunk osszejot egy másik pasival de neki csak 13 cm farka volt és nem bírta kielegiteni így egy darabig járt még hozzám is .

Aztán osszejot egy másikkal neki már jó méretű farka volt akor már nem taliztunk úgy.


Szerintem a hüvelyi orgazmushoz méretes farok kell azért nincs sok nőnek.

Nekem 18 19 cm de viszonylag vastag


Meg azt is tegyük hozzá exem én járattam be majdnem szűz volt még olyan szűk volt elszakadt a fityma fekem a második szexunk alkalmával véreztem mint állat igen kellemetlen volt .


Ez a 2 non kívül csak prostikal voltam számtalan alkalomszor mert nemtudok ismerkedni.

Most megmar hogy gyerekem van ott tartok hogy nem is erőlködom! szexelek az összes prostival és kész élvezni kell az eletett ameg feláll a cerka ha 60 leszek és 18 éves lánnyokal fogok szexelni akik kétszer fiatalabbak a lányomnal akor az már siker.vagy tévedek?

2022. nov. 10. 13:38
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz értük, akkor azért nem egy óriási siker :D
2022. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Hát figyu vagyok 110 kg van azért pocakom bár magas is vagyok .


De prostiknal a 18 24 ev között 45 60 kg közöttiek jönnek be hol lenne reálisan pénz nélkül esélyem?


Csalni kell ennyi😉😉 2 rendes baratnom id azért kaptam meg mert túl fiatalok voltak . Ott úgy csaltam .


Erről szól a mai világ ott kell svindlizni ahol tudsz mert békés eszközökkel sehol semmiben nem tudsz érvényesülni

2022. nov. 10. 15:56
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, én egész jól érvényesültem. Pedig nem a tetején kezdtem.
2022. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!