Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kielégítettem huvelyileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kielégítettem huvelyileg egy prostituáltat akor jó vagyok a szexben ?

Figyelt kérdés

Havi 2 szer járok de mindig máshoz kivéve most mert ehhez a lányhoz már 3 adszor jöttem és most elelvezet elölről miközben csináltam.

Eddig életemben csak exem bírtam elelveztetni akivel 4 évig együtt voltam .öt sokszor .


De nagyon nem is voltam több nővel csak prostikkal de most sikerült életemben először egy prostit is elelveztetni.



2022. nov. 7. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A prostik jól tudnak színészkedni. Nem olyan biztos, hogy elment az a lány.
2022. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy
2022. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Megkérdezhetem ki volt az? Hátha voltam már nála, és tudok róla ezt-azt...
2022. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Meg tudom különböztetni.de amugy neki nem érdeke lenne orgazmust szimulálni én igyis úgyis elelvezek pénzt meg ugyan úgy kap .


3# nemtudom merrevalosi vagy ? Én komarom esztergom megye általában itt prostizom komarom tata tatabanya térsége

De néha feljarok Kelenföld környékére is prostizni


Vagy fehervar és Győr kb ugyan az a táv nekem mind 3 .

De jobb helyben mert nincs mindig időm utazgatni csak itt kicsi a választék.

2022. nov. 7. 15:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azert tettette hogy elelvezett hogy veregesd magad h milyen ugyes vagy es maskor is hozza meni
2022. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem gondolom a lüktető puncit felismerem .gondolom könnyel elelvez ennyi
2022. nov. 7. 17:27
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de tudod a hüvely tulajdonképpen izom, tehát semeddig nem tart az izmok összehúzásával lüktető puncit szimulálni ezáltal.

Az ok is nyilvánvaló, hamarabb elmész. Mindeféle tekintetben...

Szívesen. 40+N

2022. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Egy prostinal nem szükséges hogy ő is elveze a dolgot.semmit nem nyerne vele ha szimulálna


De miért tartjátok olyan lehetetlennek hogy valaki élvezhető is ezt a munkát néha?

2022. nov. 7. 18:40
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel azért csinálta, mint amit 5ös is leírt.
2022. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Fuj! Fuj! Fuj! Csunya hozzászolok akik romboljátok a kérdezö büszkeségét. Jobban érzitek igy magatokat?

Igen, kérdezö, nagyon jo lehetsz a szexben! Ja és ügyes is! Na meg tutibiztos jol itéled meg a prosti elélvezését. Ez egy igazi férfi teljesitmény! Ha még ügyesebb leszel (meg rádobsz valamennyi forintot,) talán még spriccelni is fog neked a prosti. (Már csak azon kellene egy picit dolgoznod, hogy barátnöd legyen, ne kelljen prostikhoz járnod üriteni. Persze ez is nagy teljesitmény de egy barátnö mégis jobb talán, talán, talán.)

2022. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!