Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki 20-22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki 20-22 évesen is szűz?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Én pl képtelen vagyok a szexre, ezért maradok szűz örökre, nem azért mert az igazit várom, ami úgysincs

Bár tudnék olyan szerencsés not mutatni akinek azért sikerült találkozni olyan férfivel

2022. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

A 10. választ egészíteném ki:

Ráadásul az emberek meg is változhatnnak - bármilyen irányba.

2022. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26 vagyok, fiktoszexuális, csak fiktív férfiakra izgulok, valódi férfiak taszítanak.
2022. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21 de mostanaban adtam oda paromnak.
2022. nov. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13, de azért ha belépne a valóságba a fiktív férfi akkor már rá is izgulnal
2022. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15, nos igen, de mind tudjuk, hogy sem Loki, sem Lucius Malfoy nem léteznek
2022. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez összetettebb téma mert én magam is fiktív karakterek függője vagyok… ez kötődési problémákat is jelent és ennek is vannak fokozatai, amúgy ez kőkemény pszichés betegség

Nem mindegy hogy ténylegesen csak addig vonzodsz hozza amíg nem létezik és hozza sem tudsz érni vagy akkor is tetszene ha ott teremne nálad és elkezdene fogdosni

Ha csak az előbbi az már a súlyosabb eset

2022. nov. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!