Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik lánnyal szexelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lánnyal szexelnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

A :egy olyan lánnyal aki még érintetlen vagyis szűz és te lennél neki az első, de ügyetlen tapasztalatlan.


B: egy olyan lánnyal akiben már sok farok járt, de nyilván tapasztalt és tudja hogy mit csinál.



2022. nov. 5. 16:23
A kérdező szavazást indított:
A, szűz lány
B, tapasztalt
56 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok tapasztalt és még soha nem szoptak le, pedig volt barátnőm aki szűz volt. Azóta voltam még egy lánnyal úgyhogy én B. Szeretnék lenni egy olyan lánnyal aki tapasztalt és élvezem is vele a szexet.
2022. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha csak egy menet, akkor nyilván 2
2022. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A. Szűz lánnyal. f.
2022. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő egész jó, akkor a szüzet. Ha a tapasztalt a nekem lényegesen jobban tetsző csaj (a természetes tetszik, nem a tetkós, műmelles, kacsaszájas), akkor a tapasztaltat.
2022. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban bejön
2022. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Amelyiknek nagyobb melle van.
2022. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Én ha férfi lennék tuti a másodikat választanám

Szűz lánnyal szerencsétlenkedni borzalmas lehet

2022. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy tapasztalt, még nem jelenti azt hogy van motivációja+intelligenciája ahhoz, hogy örömet okozzon a partnerének (nekem).


A szüzesség nem szempont. Sajnálom, de én nem tudok rá "értékként" tekinteni. Olyan téren előnyös, hogy elhanyagolhatóan kicsi eséllyel kapok el valamit tőle ha pl kinyalom a nuniját. Mert lássuk be, az óvszer sem véd 100%-ban a betegségektől (sem), és legtöbben még életükben nem voltak STD szűrésen.

2022. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7: voltam több szűz lánnyal, és nem is a "szerencsétlenkedés" a gond, mert hanem az, hogy simán lehet, hogy akarja, aztán még annyi sem jön össze, hogy szerencsétlenkedjetek egy kicsit .)
2022. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Egy szűzlányt beavatni a világ egyik legizgalmasabb dolga lehet, egyébként meg a tehetségben hiszek, nem a tapasztalatban. Szóval A.
2022. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!