Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor a legjobb elmondani,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a legjobb elmondani,hogy nem élvezhet a számba és az arcomra soha?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,hogy az első szexnél ezt teljesen természetesnek gondolják a férfiak és sokuknak ez kell egy kapcsolatban, de felesleges húzni egymás idejét, ha neki ez elvárás.

Annyira fura ezt így szex előtt vagy közben mondani,de akkor mikor kellene?

Eddig szex közben mondtam,de mindegyik exem úgy meg volt lepődve,mintha azt mondtam volna szex előtt,hogy én amúgy aszex vagyok és nincs is kedvem az egészhez.


2022. nov. 3. 16:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én is megszoktam kérdezni csak,ha nagyon mások az igények,akkor az nem túl jó :D
2022. nov. 3. 16:52
 12/20 anonim ***** válasza:
30%

Nekem fontos, hogy élvezhessek a nő szájába. Nem minden alkalommal, így ha kimarad olykor nem megyek a falnak. De a teljes elutasítása a dolognak meg okozhatja azt, hogy nekem az a kapcsolat nem teljes kapcsolat és valószínű nem lesz örökkön tartó.

45F

2022. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én szex előtt beszéltem meg a volt barátommal és megértette. Mondjuk neki nem is voltak ilyen vágyai elmondása szerint.
2022. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
13. ennél nagyobbat is hajlandó lennék hazudni, hogy megdughassalak
2022. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Saját vélemény némi tapasztalattal a háttérben. Jobb előtte, mint közben. Ha ezt megérti, és elfogadja a partnered, akkor valószínű nem csak meg akar dugni, hanem annál több ami benne rejlik.

Idővel minden, és mindenki változik. Sok esetben előfordult már, hogy ami eleinte tabu volt, az mára vágy tárgyát képezi. Ehhez legjobb, ha közösen juttok el.

2022. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

#13-as vagyok.


Kedves #14-es örülök, hogy neked a pacsolat egyenlő a hazugsággal...

2022. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
33%
Első szex előtt ami egyből el is marad, szerintem te ne pasizz, legyél leszbi inkább...
2022. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%

#17

Még azzal is jobban járna, mint egy hozzád hasonlóval.

2022. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
19%
#18 a fapinák miért védik ennyire egymást?
2022. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%

#19

Egy icipicikét mellényúltál, ugyanis férfi vagyok. Csak veled ellentétben nem felnőtt oldalakról másolom a szexuális életemet.

2022. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!