Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mennyire szereti a pisiszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire szereti a pisiszexet, bármilyen formában?

Figyelt kérdés

Lehet szó pelenkázós játékról, lepisilésről, bepisilésről, szájba, punciba pisilés, stb


Nők, férfiak véleménye érdekelne, akik szeretik, próbálták, vagy érdekli őket, azoké nem, akiket ez taszít, azok inkább ne válaszoljanak.

Köszi.



2022. nov. 3. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Szeretem. /F
2022. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Sütve, törve, levesbe főzve.
2022. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem próbáltam még, de fantáziáltam már róla, milyen lenne, ha egy férfi a csiklómra engedné, aztán ha végzett, leszopnám és dugnánk egyet. Úgy, hogy nem mosnánk le semmit, de azért a zuhanyzóban lennénk.
2022. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Egymást szoktuk lepisilni szex közben/után a pasimmal, az izgi.
2022. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Bár én még nem próbáltam, de ami a pasim izgatná, az tuti, hogy engem is. Egy szerepjáték közben például el tudnám képzelni: lepisil a dom, s én erotikusan meghempergek benne.
2022. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Csak a le, ill. bele vonz.

A be kifejezetten taszít.

2022. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én minden formáját szeretem és több partnerrel csináltam is már, fiúval és lánnyal is. Bi fiú vagyok.
2022. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ha le , és a számba pisil egy lány! Imádom! Hiányzik! Rég volt...


F/36

2022. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Adni szeretem. És néha katétert is lap a sub, bár ezt mem.mindenki bírja...
2022. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
A bepisilés izgat. De csak az, ha partner pisil be. Bugyiba, ruhába, pelenkába... Aszóval mindenhogy.
2022. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!