Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feeder kapcsolat tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feeder kapcsolat tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Régóta vágyom egy ilyen kapcsolatra, és most sikerült is találnom ilyen nőt, eddig jól alakul minden. Viszont elkezdtem aggódni, amikor belegondoltam, hogy ez kezd komolyra fordulni, tényleg belevágunk, és kész tervei vannak (én fogok hízni).

Volt már valaki ilyen kapcsolatban? Lenne néhány kérdésem :D Főként az, hogy sikerült-e egészséges keretek között tartani és nem túlzásba esni. Illetve nem-e ölte meg a libidót az időszakos/esetleges fogyás?


2022. nov. 2. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kicsiben csinálás és egészséges keretek között tartás egy nagy bullshit. Szakítani fogsz 100+ kilósan a csinos barátnőddel hogy elmenj koplalni ha ő mégsem akarja abbahagyni? Nyilván nem. Onnantól meg már nincs visszaút. Én így lettem 184 kiló
2022. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Én nem ismertem ezt a fétist, sokáig nem is tudtam a létezéséről, de a barátnőmnek megvan. A kapcsolatunk alatt kezdtem el mellette hízni, úgy hogy nem tudtam hogy ez neki tetszik. Több oka is volt, hogy elhíztam viszont ő erre bőven rásegített. A szerencsém az volt, hogy az edzést nem hagytam abba, persze a kilók ettől még felszaladtak. Egy idő után feltűnt, aztán meg nyilvánvalóvá vált számomra, hogy izgatja ez az egész. Akkor volt egy rövidebb időszak, amikor mindent megengedtem neki, elég sokat is híztam pár hónaphoz képest. Aztán visszafogytam amihez elég volt annyi hogy nem tömött szinte egész nap:D.

Olyan 95 kg-ról indultam, izmosan és szálkásan, voltam 140 közelében is, most 124 körül vagyok. Az edzésnek köszönhetően nem minden minden plusz kiló háj, de azért nagy része igen. Most beálltunk erre a súlyra, amiben olyan fél évvel ezelőtt egyeztünk meg, de így is gyakran kiélheti a vágyait. Ha van kérdésed írj nyugodtan, szívesen beszélgetek másokkal erről, mert nem annyira tudom felhozni ezt más körökben.

2022. nov. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Először is, gratulálok, ez egy nagyon "necc" fétis, meglep, hogy ez alapján sikerült párt találnod. Ha szabad kérdezni, hogy ismerted meg? Tudatosan így kerestél? Hol?


Nekem a feleségemről derült ki, már jóval a házasságkötés után, hogy feeder (igaz, mindig voltak jelek), én még nem tudom pontosan mi is vagyok (15% körüli testzsírral úgy hogy hétvégente félmaraton futok, még tuti nem feedee)


Nézd, ha ez alapján kerestél társat, akkor a kocka már el van vetve. Kihátrálhatsz, értem a félelmeid, és én is osztom őket, de ezt már eldöntötted, és hatalmas szerencséd volt, sokak úgy élik le az életüket, hogy el kell nyomniuk a szexuális vágyaikat. Ilyen szempontból a feederism különlegesen ritka és elnyomott fétis, ha egy olyan társat találsz, akit amúgy kedvelsz is, ritka szerencsés vagy. Nem vagyok orvos, de az szerintem ugyan annyira egészségtelen a lelki következmények miatt, mint 20-30-40 kg plusz.


A konkrét kérdésre nem tudok (még) válaszolni. Sok ilyen történetet olvastam, volt olyan, ahol a feeder nő akart leállni, de nem tudtak, mert a srác nem bírt leállni az étellel, volt olyan, hogy a pasi akart leállni, és végül szakítottak, volt hogy elértek egy célsúlyt és boldogan éltek. Változó, szerintem emberfüggő.

2022. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!