Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ez számotokra pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez számotokra pozitív vagy negatív dolog lenne? /F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ha kapcsolatom van, én nem igénylem egyáltalán azt hogy mással is szexeljek rajta kívül, ezért ezt nem is akarnám.


Viszont ha a lány igényelné, abban simán benne lennék, hogy ritkán csinálja mással is az izgalom és változatosság kedvéért. Persze csak akkor nem zavarna, ha érezném hogy én is elég jó vagyok neki, és ugyanúgy én lennék neki kapcsolatilag a középpontba, mint ahogy ő is nekem, csak ritkán ha úgy adódna becsúszna más is.


Ti ezt hogyan értékelnétek egy pasinál, ha egy kapcsolat elején ezt tisztázza, hogy amíg ez ritkán történik meg, és nem érzi azt hogy más pasik fontosabbak nála, addig őt nem zavarja a dolog?


2022. nov. 1. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Számomra semleges, mert ha kapcsolatban vagyok akkor csak egy embert szeretek és nem tudnék mással lefeküdni.
2022. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint félig nyitott kapcsolat? Vagy egy konkrét pasi pluszban?
2022. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félig nyitott inkább és nem konkrét pasi
2022. nov. 1. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy egy ilyen csaj nem sokáig lesz veled, szép lassan nem te leszel a középpontja kapcsolatilag.
2022. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan lány akit ne izgatná, ha néha "szingli" lehetne miközben megmarad a biztonság, a szeretet és a kapcsolat, a biztos pont. De normális nő nem annyira szereti a kalandokat, ők inkább konkrét pasit választanának, mert az érzelmek miatt jobb a szex.

Viszont ha hagyod, akkor kevésbé izgatja őket, mert nincs tiltva és azt érzik nem elég fontosak neked. Ha nem hagyod akkor izgalmasabb, mert tabu és érzik is hogy fontosak.

De össze lehet hozni a kettő közt, csak olyan pár kell hozzá.

2022. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont a "r*banckodós-megcsalós" izgalom veszik ki belőle. Egy ideig tetszhet neki, aztán ráun, ahogy rád is.

22l

2022. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vennék komolyan egy ilyen férfit.
2022. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Előny. Jó tudni, még ha nem is kell épp más.
2022. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!