Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már negatív tapasztalatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már negatív tapasztalatod rosszlányokozás téren? Ha igen, kinél és mi?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

persze

-más nyitott ajtót

-nem akarta, csak elviselte, vagy még az sem

-beszólt

-ott derült ki, hogy sem, ez sem az

-pénzt átvette, leadta, majd semmit nem csinált, nem engedett...

2022. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak kedvetlenséggel volt bajom eddig, de azzal is csak egyszer. Amúgy én drágábbakhoz (30-50) megyek, és minimum egy órára.
2022. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nagy kedvenc: menni fog popsiba? persze fizesd ki! hát sajnos nem megy.. fáj
2022. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 percenként nézte a telefonján az időt vagy hogy ki írt.
2022. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Felhívtam egy csajt, megdumáltuk, hogy fél óra múlva. Sokak által ismert 11. kerületi objektum (miniprostiváros) előtt hívom, nem veszi fel többé. Szemben leültem a padra a fa alá a benzinkút mellett, mondom én baszni jöttem, nem adom fel. Elkezdtem hívogatni ugyanott makkoltató, a képek alapján bejövős lányokat (kb 4 másikat), akiknek mind az villogott a lapján, hogy „Ha hívod, most felveszi”. Egy se vette fel. Közben az „eredetit” is hívogattam, persze hiába. Mindnél leadtam a jelzést a weblapon, hogy nem igaz, hogy elérhetők.

Egy óra után hazaindultam (gyalog 10-12 percre lakom). Már majdnem a házunknál jártam, mikor jött egy visszahívás az egyik számról. Oké, megbeszéltem, hogy mittomén negyed óra múlva ott leszek. Csöngetek, fölenged, fent kopogok, ajtót nem akar nyitni, hívom megint a számot, felveszi, mondom nem tudom, jó helyen állok-e, a csaj kicsit ideges a vonalban, kb azt érezni, hogy hogy lehetek ilyen béna. Végre nyílik az ajtó, egy fiatal csaj, TELJESEN MÁS A HANGJA, farmerben, zokniban, melltartóban, a derékhája kibuggyan a farmer derekánál, a kapafogai elöl randa szuvasok. Leveszem a cipőm, kérdezem döbbenten meg zavartan, hogy: veled beszéltem én? Igen - hazudja. Amúgy olyan kedves és csábító, mintha neki kéne az állami egészségügyben beöntéssel előkészítenie műtétre, úgy is tesz-vesz meg úgy is beszél hozzám, tiszta ilyen is a hangulat. Mutatja, hol tudnék tusolni, kedvetlenül, ridegen, kábé mint a futószalagon (nem vagyok undorító pasi, sem csúnya, sem kövér), már venném le a gatyám, na mondom: tudod mit? Én elmegyek inkább. Miért? Mert nekem ez így nem megy, nem kell, látom, semmi hangulatod nincs hozzá. Hát de miért mondom ezt, meg nem igaz. Mondom mindegy, akkor se akarok maradni. Nyilván sértődötten csukta rám az ajtót.

Iksz lánynak van egy diszpécsere, mint a Főtaxinál, az kezeli az összes számot, és logisztikázik. Mondanom se kell, egyik oldalán se engedélyezett az értékelés írása.

Sajna sokat romlott a felhozatal mondjuk 10-12 évvel ezelőtthöz képest, akkor korrekt áron nagyon normális csajok voltak ilyen lakásos prostik, igényesek, jó fejek, intelligensek, és élvezték (szó szerint is, mert elmentek), vagy legalábbis jól elhitették, hogy élvezik, amit csinálnak. Sztem sokan inkább euróban meg svájci frankban akartak inkább keresni, szóval kimentek külföldre; aztán persze sokan összeszedték azt a pénzt, amit akartak, és kiszálltak, vagy már nem hirdetnek, mert a fiksz kuncsaftkört fogadják. Vannak persze halálra dicsértek is még, de azokhoz kb másik ügyfél kihalása révén tudsz bejutni.

2022. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egynél jàrtam , nem volt àtverés a képek kicsit retusàlva voltak de ő volt aki fogadott.Értékelés ha van alatta sokat szàmìt. Amelyiknél nincs az szóba sem jöhet :/
2022. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5

Kondorosi?

Egyszer jártam ott, életem leghosszabb és legrosszabb 40 perce volt....

Mindenki kerulje a környéket!!

2022. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!