Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokszoros kudarcok és negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszoros kudarcok és negatív élmények után felmerült bennem egy gondolat, miszerint lehet nem is elég a méretem? 11cm-es hímtagom ennyire kicsi lenne?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Az hagyján, hogy kicsi a pötsöd, de valószínűleg olyan tufa vagy, hogy fogalmad sincs hogyan kell kielégíteni egy nőt.
2022. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Az én pasimnak is ekkora. Nekem tökéletesen megfelel… passzoló igényekkel érdemes kapcsolatot kezdeni. Az én tapasztalataim szerint az önbizalomhiány, frusztráció, elégtelen kommunikációs készség, fejletlen személyiség az oka a kudarcoknak. Érdemes önvizsgálatot tartani: milyen partnert akarsz, milyen céljaid vannak vele, neked milyen erősségeid/gyengeségedi vannak stb
2022. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha nem belém rúgnál te is még egyet, hanem mondjuk segítenél?
2022. júl. 2. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Olvass utána szerintem a témának.

A legtöbben ott rontják el, hogy magukból indulnak ki: a férfiak viszonylag kevés vizuális ingerre is nagyon fel tudnak izgulni, míg a nőknél ez egy hosszabb folyamat. Ha esetleg megadod a módját az előjátéknak, akkor egy kellően izgalomban lévő partnernek mindegy lesz, mekkora a méreted.

2022. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Mit kéne segíteni? Ha nem vagy képes időt szánni arra, hogy irgalmatlanul felizgass, és különféle módokon kielégíts egy nőt, akkor én mi a faxt tudnék neked segíteni? Senkinek sem segít senki a szexuális élet felfedezésében. Ez egy olyan út, amit mindenkinek önmagának kell kijárnia.

De ha szerencsétlen vagy, akkor sajna az is maradsz!

2022. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Mi segítsünk rajtad? Segíts magadon hülyegyerek... 😂
2022. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2,


Neked köszönöm

2022. júl. 2. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Kicsi igen
2022. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%

Mi a szart lehet segíteni egy ilyen kis po:csön?!


Nekem 17 centi! Ez segített?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2022. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy segítsek kisgyerek? Vegyelek be amikor a szeretőmet dugom? Nem biztos, hogy örülne, pont azért csalja a férjét mert nem elégíti ki a kis farkával. Mond szépen, mit szeretnél?? Vagy csak várod hátha valaki megoldja helyetted?? Nem fogja senki.

Amúgy a kérdésre megkaptad a választ. Kicsi a farkad. Nagyobbra nem fog nőlni. Ha a csajodat kell kielégíteni, az lehet egy fajta segítség, dobj egy üzit és ledumáljuk. Más ötletem nincs.

2022. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!