Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan vezessem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan vezessem rá a párom hogy használjunk síkosítót?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
"Édesem használjunk síkosítót!"
2022. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

"Laci, kidörzsölsz odalenn!

Nem szeretnék hosszan tartó hàmsérüléseket, mert akkor hónapokig nem fogunk dugni.

Remélem megérted!"

2022. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már akkora egoharcossal, aki személyes sértésnek vette a síkosító iranti igényemet, megértem a kérdezőt. (Azt hitte, nem elég vonzó, izgató, férfias, különben biztosan combközépig áznék. 🤦‍♀️ Az ilyenektől kell jó messzire futni.)
2022. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak simán használd aktus előtt, nem az Ő dolga…


Ha megkérdezi, akkor mond neki, hogy nem akarsz sérülést és pont.


Amúgy nekem semmi bajom nem lenne vele, viszont lehet hogy beindulna nálam is ez a gondolat, amit hármas ír… Nagyon fontos nekem, hogy a barátnőm is élvezze a szexet és hajlamos vagyok (belül, amit nem igazán mutatok ki) kétségbe esni, ha olyasmi jeleket észlelek, amik arra utalhatnak hogy nem élvezi… A síkosító is lehet erre jel, de nem feltétlenül az, természetesen joga van használni, szóval emiatt még én sem akadnék ki.

2022. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a nedvesedés egy jelentős része hormonális hatások miatt van (ugye a klimaxnál a hüvely nyalkahártyája 0 behatás nélkül IS serül, mert megzuhan az ösztrogénszint, stb.), és a hormonrendszer olyan érzékeny rendszer, ahol minden mindennel összefügg, gyakorlatilag nőként az a ritka és meglepő, ha minden egyensúlyban van és flottul működik hónapokon át.


A szójától a kávéfogyasztásig, pajzsmirigybetegség, inzulinrezisztencia, fog.gátló, depresszió (és az elleni szerek) és még egy csilliárdnyi tényező befolyásolja, hogy mi mennyire működik alul - vagy túl. Nagy kár, hogy ilyeneket nem (sem) mondanak el az oskolában, ezért sokaknak lesznek indokolatlan gátlásaik vagy önértékelési problémáik, pedig csak élettani dolgokról beszélünk, amire nem sok ráhatásunk van tudatos vagy érzelmi szinten. Persze ha szorongunk miatta, csak rosszabb lesz, vagyis sehogy sem éri meg nem beszélni róla.

2022. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha kézzel ingerled és síkosítót is használsz, az eléggé fog neki tetszeni, talán ilyen pozitív élmény után már "jóbarátként" tekint majd a cuccra. Pro tipp ha hullámos a hajad: a vízbázisú síkosítóktól szépen fog állni hajmosás után. :D (komolyan)
2022. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt sok egomajom nem képes elfogadni.


Én nem szeretem, mert jobb, amikor tőle nedvesedek, de néha (mondjuk félévente 1x) előfordul, hogy kell egy kis segítség.

2022. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!