Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit használjunk anál sex előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morekamion kérdése:

Mit használjunk anál sex előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!párommal 2x próbáltuk az anál sexet de csak negyedig tudom. Be tenni neki, ha beljebb nyomom fáj neki ki ugrik belőle ....méretem 18.2cm


Mind 2 en szeretnénk erősen szexelni popoba rakva neki de valamiért nem megy:(



Mivel próbálkozzunk?

Esetleg orvosi vazelinnel Ha be kenem a farkam?

Vagy esetleg a reklámozott durex síkosítók?

Nektek mi vált be?

Amitől szép lassan be csúszik oly annyira hogy nem fajj a párotoknak, nem. Ordít, nem. Ugrik ki belőle?


Köszi a tanácsokat!!!!



2021. dec. 12. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Análtágító, sok-sok síkosító, sok-sok izgatás
2021. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Izgatás, plug, rengeteg sikosító és türelem. Simán lehet, hogy az első alkalmakkor csak ujjazás lesz, meg kell szoknia az érzést, hogy teljesen el tudja magát engedni, mert tök más, mint punciba.
2021. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

A víz alapú síkosítók nagyon hamar száradnak, én nem szeretem őket.

Nálunk a Jonson &Jonson terméke jött be, a babaolaj.

Minden drogériában van. Nagyon jól csúszik, nem szárad, nincs semmi mellékhatás, és még jó illata is van.

Kell előtte egy kis tágítás,

1-2-3 ujjal, és ha már jó olajos a kis ánusza, könnyen be tudsz jutni a barlangba.

2021. dec. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 orton ***** válasza:
28%

Sosem értettem hogy 2-3 ujjal miért jó megujjazni a csaj seggét. Csont és köröm mitől olyan lazító dolgok? :D


Én sima kék durexet használok. Meg kinyalom a csaj seggét (megdugom a nyelvemmel). Talán egy max két ujjpercet belemasszírozni és benne hagyni szex közben (nem ki-be húzogatni). Meg nyilván a legtöbb csaj előtte kimossa magát, akkor már a tus alatt felnyúlnak maguknak úgy is valamilyen formában.

2021. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bent kell tartani sokáig és fokozatosan told és aprókat nyomj. Amikor már teljesen bent van koccanásig, amikor a barátnőd megkérdezi meddig van bent akkor pedig toljad neki minél erősebben de ne mozogj majd csak ha teljesen befogad a popsija.
2021. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

5 öske.

Én egyszer egy régebbi barátnőmnek tövig betoltam, és egyszer csak megszólalt.


"Nyugodtan nyomhatod még bőven, mert nem igazán érzek semmit. "


Ja. /Gondoltam magamban./ Szóval így állunk. Jó nagy nyilásod van babám. 😭🤷‍♂️

2021. dec. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hello.pasival kiprobalnam analt.Bi fiu
2023. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.

Az nem igazán jó, ha bi vagy. Akkor inkább nővel. Nekik legalább szép a popsijukon a nyillàs.

2023. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!