Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok az egyetlen aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki a szex után rosszul érzi magát és bűntudata van?

Figyelt kérdés

Most feküdtem le először a férfival akivel 3 hónapja randizunk, igazából az én hibám volt, hogy ennyi időbe telt, mert még nem álltam készen.

Igazából maga az együttlét csodás volt, tényleg és utána összebújtunk, bújtunk már így össze, csak szex nem volt. És én az egész bújás alatt azon agyaltam, hogy mennyi mindent szúrtam el és mi szúrhatott neki szemet. Például hogy közvetlenül a randi előtt kellett volna szőrtelenítenem és nem volt elég reggel, hogy össze kellett volna fognom a hajam, hogy máshogyan kellett volna mozognom, és jobban kontrolálni magam. Biztosan nagyon hülye arcot vágtam. És ez is kínosnak érződött. Valamint hogy ő nyalt és ujjazott is, én meg csak leszoptam, bár azt úgy ahogyan élvezte és tényleg élvezte, de kismillió ilyen dolog járt még az agyamban. Az előző kapcsolatomban is volt ilyen, de kevésbé, valamint ott több dologban hiányt szenvedett a volt párom miattam, mert nekem nem esett jól. De ez a férfi ő nagyon “komoly érzelmeket” vált ki belőlem, és így az egészet végig vettem minden hibámat kielemezve. Látta is, hogy nyugtalan vagyok, és kérdezte mi a gond, de nem mertem neki ezt elmondani. 21N😅



2022. okt. 30. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, ne is mondd el neki!

kapcsold ki valahogy az agyad, mert ezzel nagyon nem teszel jót! élj a mostban, azt élvezd, és ne azon agyalj, hogy mi volt, vagy mi lesz!

azt írtad, hogy csodás volt az együttlét...PONT! legközelebb is csodás lesz ;)

2022. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felesleges agyalni ezeken. Ha élvezed akkor csak el kellene magad engedni. 😀
2022. okt. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek az lesz a vége, hogy nem is szexeltek majd.
2022. okt. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken kár agyalni. Ha legközelebb is akar dugni veled akkor a felsorolt problémáid csak a fejedben létezik, így érdemes elengedni őket.
2022. okt. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem oké ez kapcsolat ha ezeket az érzéseidet, félelmeidet nem tudod, nem mered elmondani. Szex helyett, inkább ezeket kellett volna kitárgyalni, megfejteni. És egyenlőrre korlátozni a testi érintkezést, annyira hogy az neked is jó legyen.
2022. okt. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalommal én is éreztem/gondoltam ilyeneket, de végül sikerült elengednem őket és jobban is élveztem a szexet.
2022. okt. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem Te vagy az egyetlen. Bár a partner kora rejtély a leírtakban. Ha bizonyos szintű érzés, van részéről is a háttérben, nem azt figyelte, hogy mikor szőrtelenítettél, hajad össze van e kötve (bár hosszú haj kiengedve qrva szexi). Ha valóban jó, akkor tökmindegy milyen arcot vágsz, csak izgató tud lenni. Még sorolhatnám az aggodalmaid cáfolatát. Magadat adtad, jól éreztétek magatokat, és egymást. Semmilyen bűntudatnak nincs helye.

Ha tökös a férfi, és nem tetszett neki valami, tudatni fogja veled. Legkésőbb a következő alkalomkor.


47F

2022. okt. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!