Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakhoz szólna a kérdésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szólna a kérdésem, ti mit szólnátok ehez?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel egy ideje ismerkedünk, nem feküdtünk még le, de csináltunk már mást...

Gondolkodtam, hogy mi lenne, ha küldenék neki egy videót, amin a vibrátorommal "játszok". Neten nem szoktunk a szexről beszélni, ezért nem tudom hogy jönne le neki ha egyszer csak a semmiből küldenék neki egy ilyet, és tudom mindenki más, de azért érdekelne hogy a többség mit gondol erről. :)



2022. okt. 29. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Én pasiként örülnék neki!
2022. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Milyen szerencsés pasik vannak
2022. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt nem írtam, hogy köszönöm szépen, de nem élnék a privilégiuma lehetőségével, ismerkedni sem szeretnék. :)
2022. okt. 29. 18:08
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarod magad megszivatni, nem küldesz senkinek sem ilyen jellegű videót vagy képet.
2022. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Négyes köszi, de most nem ez a kérdés, egyébként 100% megbízható, és az arcom nem látszana. Szóval tényleg inkább az érdekel hogy mennyire felvillanyozó egy ilyen "meglepi" vagy inkább kínos ha hírtelen kap egy ilyet.
2022. okt. 29. 18:12
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Legyél bátor és nagyon szexi
2022. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Majd ha nagyon komolyra fordul, esetleg...


Egy ilyen videónak minden pasi örülne, DE ezzel nagyon vissza lehet élni. Tudod, ami egyszer felkerül a világhálóra az fent is marad! Nehogy később megbánd!


Ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor arc, ismertetőjelek(tetoválás, anyajegy stb.)nélkül küld el.

2022. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem az a célod hogy átmenjen megkúrni, ha nem is azonnal de rövidesen, akkor NE.


Ha az a cél, akkor én pl imádnám. :)

2022. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
örülni éppen örülnék, de az ilyesmi élményeket szerintem jobb először élőben megtapasztalni
2022. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, ha még csak nem is szexeltetek
2022. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!