Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak ezzel más férfiak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ezzel más férfiak is így? Mennyire jellemző hogy csak kapcsolatban képes erekcióra valaki?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy amikor lett volna lehetőségem szexre csak úgy random valami csajjal akit nem ismerek azzal soha nem ment (nem állt fel) mert láttam rajta hogy ő most csak azt akarja és itt nekem teljesítenem kell és annál inkább nem ment. És amikor pedig volt bnőm vagy ismerkedtem valakivel azokkal sem ment elsőre hanem mindig kellett pár együtt alvás és sok beszélgetés hogy olyan bizalom alakuljon ki közöttünk amiből tudtam hogy "akkor sincs semmi baj ha nem megy most épp" és amikor ez kialakult utána mindig működött a dolog tehát nem szervi a baj hanem inkább agyi. A kérdésem az hogy ez mennyire jellemző másokra? Nyilván egy férfi ilyent nem vállal fel mások előtt nyilvánosan ezért kérdezem itt.
2022. okt. 29. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Micsoda kampány szöveg. Az asszonyod biztos odavan ezért:)))
2022. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló.

Amikor lett volna lehetőségem egyszeri szexre 5-ből 2-szer nem állt fel, egyszer meg csak félig-meddig.

A kapcsolat elején is volt gond párszor, de nem mindig. Később már nem volt gond.

2022. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Micsoda kampány szöveg. Az asszonyod biztos odavan ezért:)))"


Kérdéshez hozzá tudsz szólni?

2022. okt. 29. 16:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezzt a marhaságot :D :D :D
2022. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá tudok. Vszeg izgulsz akkor tudsz jobban ellazulni ha már elfogadtàtok egymást meztelenül.
2022. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányként én ezt a tulajdonságot becsülöm. Maradj mindig ilyen kedves kérdező!
2022. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1# és 5# vagyok a.6#-os hölgy igazolja amit amit írtam.
2022. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak most az a dilemma hogy ismereked egy nővel akivel ráadásul pont egy munkahelyen dolgozunk és nem tudom bízhatok e benne. A tét az hogy mi van hogyha esetleg nem megy elsőre és kiábrándul belőle de "jófejségből" még elmondja a munkahelyemen minden kollegának hogy "ja képzeljétek ennek a szerencsétlen bromnak még a farka sem áll fel..nem tudott meg..ni" És hogy utána mindenki rajtam nevet.
2022. okt. 29. 18:16
 9/17 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

Ebben nem tudok tanácsot adni, de normális nők nem beszélnek csak úgy mindenkinek a szexuális életükről.

2022. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt az ismerkedèsre akkor talán hamarabb oldòdsz
2022. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!