Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van kevés nagy farkú pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés nagy farkú pasi?

Figyelt kérdés

Akinek vastag is,egyenes,ápolt,és jól is néz ki :D :(

N


2022. okt. 29. 05:24
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
82%

ma 09:44

Bevallom most hízik kicsit a májam. De nem hinném hogy bármi extra lenne nálam, csak érdekes egy korrekt női kommentet is olvasni a témáról. Szerintem nincsenek nagy elvárásaid és jó eséllyel bele tudsz szaladni egy ilyenbe.

2022. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
76%
Meg a kettős sztenderd keserít el... a nőknek legyen szűk babapuncija (persze csupasz), de a féffiakat nem szabad megbántani, hogy a 12 cm kicsit kicsi... Persze, nem tehet róla!!! De a nő sem tehet róla, ha az átlagnál nagyobb ott lent. És akkor még elméletek is vannak, h szétk.ratta magát, azért lett tág meg "saláta"...
2022. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
79%

#20

Nekem 17-18cm, ehhez arányos a vastagsága is, kb 5cm😊

Nem kamu, volt itt a múltkor valami méret tippelős kérdés, ott egy fiatal nőnek elküldtem(természetesen kérésre), és azt mondta, szép formás, kívánatos😅

2022. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:15


Ügyes vagy. Írd be az önéletrajzodba is 👍😀

2022. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
72%

24


😂😂😂

2022. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
67%

#24

Hozzád ki a bánat szólt?

2022. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
90%

ma 10:22

Bocs csak akkora farkad van hogy itthonról megcsapott a szaga és így érdekelté váltam a témában, ezért szóltam hozzá :D

2022. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
67%
Lányok, ti honnan tudjátok szex előtt, hogy mekkora van a pasiknak? NEM ez alapján választanék párt én sem, de igenis jó lenne a szélsőséges méreteket kihagyni, mert hiába vonzó a személyisége a gazdájának, ha a farkával nem tud kielégítően dugni, és erre nem "megoldás" az ujjazás és/vagy nyalás. Vagyis ha a Kérdező már tudja, hogy kevés pasinak van nagyobb farka, akkor ehhez a tudáshoz kellett egy bizonyos számú "kísérlet" is. De ha én nem akarok 100 pasival ágyba bújni ahhoz, hogy találjak olyat, akivel nyaktól felfelé és lefelé is összeillünk, akkor mi van? Annyira kiábrándító lenne mérőszalaggal vonulni az ágyba, és amúgy sem attól lesz jó , hogy x cm a kerülete (igen, szerintem is a vastagság a lényegesebb paraméter), hanem a végén lesz egy konklúzió, hogy összességében vele milyen érzés volt együtt lenni. (Amúgy sem a legnagyobb farkú pasival volt a legjobb eddig, hanem a valamivel kisebbekkel, akik az átlagnál azért méretesebbek.) Úgyhogy örülnék biz. szempontból, ha tudnám, kinél mire számíthatok, és akkor elkerülhető volna, hogy érzelmek alakuljanak ki olyasvalaki felé, akivel sosem leszünk egy hullámhosszon az ágyban - többek közt testi adottságaink miatt sem.
2022. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Az a furcsa ,ha tág lennék,akkor kisebb vagy vékonyabb méret,hogyhogy nem konyult,puhult le bennem? Logikusan ez lett volna ha annyira nagy lennélk...de nem...
2022. okt. 29. 11:47
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

28


Az egyszerűség kedvéért NNikinek fogom magam aláírni magam a továbbiakban, hogy ne kelljen mindig kiírni, hogy hányas vagyok. Én írtam a 14, 15, 19, 20, 22, 25 válaszokat.


Nekem nem volt sok partnerem és természetesen nem látszik, hogy kinek mekkora. Semmi tippem nem volt soha és nincs is és nem is lehet, hogy kinek mekkora. Eddigi partnereim közül volt egy-kettő, akinek hosszra több volt, mint az átlag (ami 13-14 cm, tényleg ennyi lehet), de nem volt különösebben vastag sem (kerületet, átmérőt nem tudnék mondani). Az átlag az bizony tényleg 13-14 cm volt és azok sem voltak vastagok vagy vaskosak. Egy kicsit sem.


NNiki

2022. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!