Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mi köztünk? Voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi köztünk? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 2 éve járni akart velem. Akkor még nem érdekelt úgy, emiatt öszejött egy másik csajjal akivel jó a kapcsolata. Azóta hozzám is közelebb került. Egy depisebb időszakban lefeküdtünk és azóta rendszeressé vált a dolog. Viszont a barátnőjével kellemes az élete (a csaj szülei anyagilag rengeteget segítebek neki, belefizetnek az albérletébe is, közel lakik hozzá és eléggé körbe is rajongja a lány). Így nem akar vele szakítani meg állítólag szerelmes belé. Viszont mikor mi ketten együtt vagyunk, akkor egyfolytában rám mászik, mindig csókolózni akar, van hogy társaságban félrehív és egy félreeső helyen leteper. Ha valami nem tetszik, azonnal úgy alakítja hogy megbékéljek. Arra is volt már példa hogy mikor sírtam akkor ő is elkezdett. Mikor megkérdeztem, mit érez irántam, akkor azt mondta hogy izgalmat meg hogy többet mint barátság de nem tudja hogy ez szerelem-e. (Néha a csókján úgy érzem hogy szerethet)

Erkölcsileg tudom hogy nem áll helyt, légyszi ne szidjatok



Én 21/L, ő 23/F



2022. okt. 28. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Barátság extrákkal, amíg a fiú el nem dönti, hogy szerelmes-e beléd vagy sem. Hacsak nem használ ki és húzza az időt ezzel a szerelem dologgal.
2022. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt monsta hogy ha rám gondol izgalmat érez és hiába van barátnője, nem tud kioffolni mert az nagyon fájna neki és nem tudna rajta egyhamar túl lenni. Azt mondta hogy több van mint barátság és hogy nem a barátjaként tekint rám de nem tudja megnevezni hogy mi az amit érez irántam
2022. okt. 28. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

ez leginkább kib aszás a másik lánnyal, de nem ítélkezem. a srác két kapura játszik, de ha egyszer kiderül mekkora g eci, akkor jó eséllyel megörökölted. de ha egyszer félrekúr, melletted is megteszi. pedig azt mondja szereti a lányt. de jó is annak, aki következmények nélkül félrekefél. érdekes lesz, ha majd te leszel az akinek a háta mögött az aljasság ilyen méreteket ölt, remélem lesz olyan aki tud a dolgaidról, és a képedbe vágja- megérdemelted!

csak mert kérted, azért nem írok rólad olyan jelzőket, amit tudod hogy jogosan érdemelnél ki. de talán lesz aki nem lesz ennyire figyelmes :D


helyrehozhatnál mindent, de ahhoz gerinc kellene ami nincs, és csak tüzelő punci van, ami folyton éhes...

2022. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

"Azt mondta hogy több van mint barátság és hogy nem a barátjaként tekint rám de nem tudja megnevezni hogy mi az amit érez irántam."

Kedves kérdező! Tapasztalatból mondom, hogy ez a srác téged totál hü..re vesz! Aki ezt mondja (nekem is ugyanezt mondta az illető, hasonló helyzetben mint amiben vagy) az manipulatív, nem is kicsit. Lefordítom: több vagy mint barát, de nem szerelem, azaz: ugrálj hátha szerelmes lesz. Te pedig szorgalmasan ugrálsz is neki, türelmes vagy, kedves stb, és semmi sem fog változni. Az sem biztos, hogy csak a barátnője, és te vagy neki. Jóindulatbók mondom, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert már most visszaél veled is, és a másik nővel is.

2022. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd már, ne húzd az időt ilyenekkel.
2022. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
16%

Egy cipoben jarunk😀

Erez irantad a csavo az biztos😀

Jo veled ezekszerint neki a szex is

Sajnos elofordul hogy egy ember 2 lanyt szeret :/ a masikhoz valoszinu jobban ragaszkodik mint hozzad mert vele van kapcsolata de hozzad is

2022. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
Nem hinnem hogy szerelmes a masik lanyba ugy ahogy kellene hisz akkor te biztosan nem lennel😀
2022. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Több vasat tart a tűzben, ennyi.

A barátnő főleg a jólét miatt létezik, te meg azért mert nem elég neki 1 ly*k.

Nem szerelmes egyikotok be se, csak egy gerinctelen féreg, amihez te is assisztalsz.

Már bocsi de nem is értem mit álmodozol, mert meg ha el is hagyná miattad (ami nem fog megtorteni), akkor is téged ugyanúgy megcsalna mint őt! :D

Ügyes a pali különben, jól teszi, elvégre ilyen önbecsülés nulla, naiv, buta lánnyal mit kezdhetne... Szex mi más? :D

2022. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!