Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik miért nem mennek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik miért nem mennek el futárnak?

Figyelt kérdés
Tisztességes munkát végeznének, be lennének jelentve és gerinc dolgában sem kellene szégyenkezni. Jelenleg önmaguk rombolják.

2022. okt. 28. 13:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ilyen ismerősöm, de például az egyik nőt akinél annó voltam simán elfogadnám barátnőnek/feleségnek is, annyira tetszett a személyisége (legalábbis amennyit mutatott belőle).


Csak mint mondtam jelenleg nem akarok kapcsolatot, mert én nem sok mindent tudok hozzáadni.

2022. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
16%
31. Hiszékeny vagy, ha azt hiszed az az ember olyan. De kár, hogy nem tanultad meg a saját károdon.. 🥲
2022. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
19%

#32.


Biztos nem pont olyan, mivel első találkozáskor senki sem mutatja meg a teljesen valódi arcát leplezetlenül, az sem aki nem prosti… Illetve egy szolgáltató - kuncsaft kapcsolat az mindig más lesz mint egy személyesebb haveri, baráti vagy szerelmi kapcsolat.


De ez nem jelenti azt, hogy kifejezetten törekszik arra, hogy másnak mutassa magát és hogy abból amit mutatott, nem tartalmaz semmit a tényleges személyisége…


Amúgy mégis miféle kádból tanulhattam volna meg amit mondasz? Itt mire utalsz? Nem értem…

2022. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
19%
kárból*
2022. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
14%
33. Lepontozol és az alapszövegértés nem megy. Értem.. biztos okos ember lehetsz C: !
2022. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
33%

35 - Én is lepontoztalak, mert iszonyodom a stílusodtól!

Érted egy fillért sem fizetnék, még ha aranyból lennél, akkor sem!

2022. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
33%

36. Semmi baj, mert sosem vártam el hogy bárki bármit fizessen nekem, akár kapcsolaton belül.

Ja és nem dobom el a tartásom sem a gerincem.


Szép estét! ;)

2022. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
72%

És ki mondta neked, hogy dobd el?


Nem a prostik ítélkeznek Te feletted, hanem fordítva.

2022. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

38. Az igazságot írtam le. Ahogy véded őket, már kb "aranyos". Negatív értelemben. Aki nem akar dolgozni, az bizony prosti leszm pedig semmit sem adnak ingyen.

De majd koppannak ők is. :)

2022. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
71%

#39.


Pedig ha elmennél prostinak -tudom hogy nem fogsz-, akkor rájönnél hogy ez is munka. Semmit nem kérnek ingyen… Csak olyat csinálnak amire a piac lehetőséget ad.


Nem utálhatsz pl. egy streamert sem azért, mer 10X annyir keres mint Te, és nem mondhatod rá hogy az nem munka, csak mert szerinted könnyű. Lehet utána csinálni… Ha nem tudod vagy nem akarod, annak van valami oka. Akik pedig tudják, ezt az okot (ami szintén gátolhatta volna őket is) félresöpörték…

2022. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!