Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik miért nem mennek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik miért nem mennek el futárnak?

Figyelt kérdés
Tisztességes munkát végeznének, be lennének jelentve és gerinc dolgában sem kellene szégyenkezni. Jelenleg önmaguk rombolják.

2022. okt. 28. 13:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
23%

"Tisztességes munkát végeznének..."

Prostiként is azt végzik. Nyújtanak egy szolgáltatást, amire - mily' meglepő! - van kereslet és meg is fizetik az árát a kuncsaftok. Ha senki sem fizetne szexért, prostik sem lennének.

"... be lennének jelentve..."

Prostiként is adózhatnak a bevételeik után, ha akarnak - de nem nagyon akarnak a semmire tízezreket fizetni az államnak. Egyébként meg a futárok sincsenek ám mindenütt bejelentve, sőt, nagyon gyakori a szürke és fekete foglalkoztatás ebben a szektorban.

"... és gerinc dolgában sem kellene szégyenkezni"

Az, hogy szégyenkezniük kell, nem csak az ő bajuk. Az egész társadalom bűnös ebben. Ha azt mondjuk, hogy pénzért szexelni szégyen, az mindig két ember szégyene: a prostié és a kuncsafté. Mint feljebb is írtam, ha senki sem fizetne szexért, nem lennének prostik. Azt' mégis vannak. Viszont furcsa módon ha szóba kerül a prostitúció megítélése, mindenki hibás: a prosti, mer' hogy képes ilyet csinálni, a családja, mer' milyen nevelést kapott ez a lány, hogy ilyen lett, a stricije, mer' futtatja (már ha van neki) - egyedül a kuncsaft nem hibás. Ő nem tehet semmiről, volt egy igénye, azt kielégítette a prosti. Pedig most már ott járunk, hogy bizonyos helyzetekben elfogadott a prostizás, viszont beszélni még mindig nem szabad róla. Nem jó ez így.

2022. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
68%
#15: a punci nem az agyonhasználástól lesz saláta, de gondolom Te ezt nem tudod, mert sosem láttál még puncit :)
2022. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
72%

12 - " Mert van tartásom."

És? Mire mentél azzal a nagy tartásoddal?

Estig dolgozhatsz valami kegyelempénzért?

Vedd már észre: ebben az országban nem a "tisztesség" a nyerő, akik vitték valamire azok nem a tartásukra/gerincükre büszkék!

Különben egy prosti is ugyanúgy a társadalom része, nagy hiba lenézni őket addig, amíg nagyobb bűnözőket nem ítélsz el nyilvánosan...

A végrehajtókkal pl. nincs bajod?

2022. okt. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

23. Dehogy nincs, ahogy a politikusokkal is van. De én egyszerűen megoldom, leteszem a szakmát ami érdekel, majd egy újabb nyelvizsgával elhűzok innen.


Sosem süllyednék ilyen erkölcstelen szintre. Szakmámmal kint 800E a fizu, nem messze innen, szóval? Nem kell ahhoz eldobni a tartását az embernek, hogy keresni tudjon.


De akk lusta, az megteszi.. :)

2022. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
24%

#24.


De ott úgy keresel 800.000 forintot szakmával, hogy havi 200 órát dolgozol és mondjuk olyan 350.000 lesz az albérlet…


A prosti meg ha csak havi 50 órát dolgozik, már akkor is megvan a 1 millió, alsóhangon. És emellett egy luxus lakás bérlése csak 250.000.


Igaz, a kaja, meg a termékek nagy már drágább mint nyugaton, de azért a prostik még így is képesek magasabb színvonalon élni itthon, mint kint egy szakmunkás.

2022. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
96%
25. Nem igazán. Napi 8 óra, 5 nap. Te nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal. Ott lakás lehetséges, így arra sem kell költeni. Minimális költség. Kaja olcsóbb és jobb minőségű mint itthon. Ez az ország már annyira szar, hogyha valami olcsóbb Szlovákiában, ott veszek kettőt és hazahozom. Vicc kategória.. :D
2022. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%

#26.


Én speciel nem tudok olyan szakmunkáról, ahol az elején megoldható a heti 5 nap, 8 óra munka… Általában az elején nagyon sokat kell bizonyítani és bizony kihasználnak.

Később már jobban megbecsülnek.


De attól még, hogy én nem tudok róla, lehet ilyen. Neked elhiszem.


Viszont ez még így is 168 óra, 800.000 forintért.


Egy prosti ha ennyit dolgozna, az még 1-2 éves árakkal is 3.4-4.2 millió forint jövedelmet jelentene neki, a mostani árakat nem ismerem, de gondolom ebben a helyzetben Ők is emelhettek.


Lehetséges hogy bizonyos helyek van munkásszálló, de akármilyen minőségi is az, soha nem lesz teljes értékű otthon.


De nem minden a pénz, nincs azzal semmi baj, hogyha Te beéred ennyivel… Lehet, hogy értéket teremtesz a munkáddal és ha neked ez fontosabb mint a jó pénz, az becsülendő.


Az én szememben pl. a prostik is teremtenek egyfajta értéket a munkájukkal, persze ez másfajta…


Ha valaki sokat akar keresni, és meg tudja ezt tenni úgy hogy nem árt másiknak, pl. a saját teste bérbeadásával, az csak is kizárólag az Ő dolga. Egyszerűen nincs mit ezen elítélni…

Lehet, hogy pszichológiailag sérülne fog, de vállalja ezt a kockázatot/következményt a több pénzért cserébe.


Nincs ezzel gond.

2022. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj, hogy támogatod a könnyűvérű gerinctelen nőket. Gondolom napi vagy heti vendég vagy, mivel magadnak nem tudsz társat találni. Ezzel nincs baj, csak aztán ne valami normális nőt fertőzz szét! :)
2022. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok sem napi, sem heti vendég… Pénzem sem lenne rá őszintén szólva, de ha lenne, akkor sem erre költeném.


Én magam 5 alkalommal voltam életemben fizetősnél, 2017 óta.


Mindenhez kértem gumit.


Nem keresek barátnőt, most sem szexpartnert, most egyedül szeretnék lenni…


Semmi gerinctelenség nincs önmagában abban amit csinálnak, persze egy prosti is lehet gerinctelen, bizonyára sokan azok közülük… De nem azért azok mert prostik. Illetve vannak normális, aranyos nők is köztük, bőven.

2022. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
28%

29. Igen, hogyne! Az a normális, hogy naponta 5 pasit lecumizik egy nő, meg dugnak velük. Esetlegesen van ismerősöd, aki ezt csinálja, ezért véded őket?


Hidd el, ha valaki meghal, nem a pénze fogja meghatározni, hanem hogy milyen ember volt. Nekem erkölcstelen és sok nőnek is, ez a "szakma". Nem nagyon kell dolgozni benne, mint említetted. Nem igazán megerőltető, aki ezt választja, az tudja. Van, aki droghoz nyúl, iszik, stb. Nem mindenki tudja józanul végigcsinálni, köztük sem.

2022. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!