Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan és mikor hozzam fel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor hozzam fel, hogy nagyobb méretem van?

Figyelt kérdés
Jobb ezt az elején tisztázni, csak a megfelelő időzítést tekintve vagyok tanácstalan.
2022. okt. 28. 13:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Könnyűvérű csajnàl nem gàz, hamar eljutunk az àgyig. A legutóbb viszont 3 hónapig tartott mire egy iszonyat félénk, gátlásos csajjal lefeküdtem.

.......vagyis csak akartam.


Ennyi idő alatt màr érzések alakultak ki bennem. Ezt mégegyszer nem akarom àtélni. Ezért jobbnak látom előre tisztázni. Szándékosan nem ìrtam mekkora, mert le lennék csak oltva.

2022. okt. 28. 14:34
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nem akarnám előre hallani ezt.
2022. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha belegondolok, ha szexet terveztek, illene beszélni védekezésről. (Ugye!? 😎) És akkor például nyugodtan jelezheted, hogy mindenképpen óvszer (vagy az IS), és majd te hozod, mert elég speckó méret kell, nem is minden márkának van. Mondjuk ez talán nem olyan erőltetett, nem is menőzős, és a "plusz információt" is átadtad.
2022. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 he84 ***** válasza:
26%
Ne haragudj 10-es válaszoló, de tévedsz abban, hogy már csak a tinik petting-elnek. Vannak felnőttek is, akik szoktak petting-elni. Na meg a petting nagyon hasonlít az előjátékhoz. A normális szexeknél pedig mindig van előjáték tiniknél is, felnőtteknél is. Legalábbis akkor, ha érdekel a másik és ha vigyázunk egymásra.
2022. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Kepzeld, tudom mi fán terem az előjáték. Ahogy írod, a normális SZEXEKNÉL van. Azaz nem annyival van vége az együttlétnek, hogy behatolás nélkül elélveznek mindketten. Ezt értettem petting alatt, nem az előjátékot...🤦‍♀️
2022. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Tökre nem kell felhozni, senkit nem érdekel.

Vagy csak nagyzolni szeretnél, hogy neked nagy?

2022. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!