Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan és mikor hozzam fel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor hozzam fel, hogy nagyobb méretem van?

Figyelt kérdés
Jobb ezt az elején tisztázni, csak a megfelelő időzítést tekintve vagyok tanácstalan.
2022. okt. 28. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdeklődik ne hozd fel.

Kissé meg fog lepődni, de élvzeni fogja a szexet. Persze, ha előtte kívánja.

Neked viszont tudnod kell kezelni a helyzetet.

Még az is előfordulhat, hogy csupán Te gondolod nagyobbnak. Ez ott akkor ki fog derülni.

2022. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
..nem hiszem hogy ezt előre be kellene jelenteni..vannak azért ennek is látható jelei, még a ruhán keresztül is, pláne ha meg esetleg lát gatyába.
2022. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Mekkora?
2022. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:

Ha majd eljuttok a szexchatig.


Amúgy ha az elején bedobod, az inkább riasztólag hat.

2022. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

mi a francért kell ezt közölni? Bárkivel voltam együtt sosem érdekelt a farka mérete.

Szóval szerintem a normális nőt nem érdekli, a kis éjszakai pillangók meg láttak már kacifántosabbakat is.

2022. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül, ha a szexhez értek. Ha nem extrém nagy, akkor felesleges mondani. Vagy, ha vigyázol szex közben a párodra, akkor nem kell erről beszélni.
2022. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyobb méret 18-20 centi, akkor fölösleges előre szólni. 20 fölött azért sztem érdemes előre szólni, mikor már a szexre terelődik a téma.
2022. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Inkább 22 fölött érdemes szólni amikor előjön a szex mint téma, de ott is csak finoman megjegyezni, hogy neked jobban oda kell figyelni a partneredre a méreted miatt. Illetve vastagságnál is 5 fölött ezt szintén mondhatod.

Hajrá.

2022. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Amikor azt hiszi, már tövig bent van, mondd, hogy ez még csak az eleje.
2022. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van a #1-nek. Tényleg van olyan, hogy csak a pasi képzeli, hogy az övé mekkora. Amikor a "ne félj, majd vigyázok rád!" intro után megláttam egy átlagos méretű szerszámot, ami kicsit vastagabb volt ugyan, de semmi félelmetes, és még csak igazán kemény sem tudott lenni, az nekem volt irtó kínos, nem a gazdájának. Ő még mindig azt hiszi, hogy egy valodi szörnyeteget rejt a gatyája.

A szexchat közbeni említés szerintem is jó ötlet ha mindenáron fontosnak gondolod ezt előre tudatni.

De kár, hogy pettingelni már csak tinik szoktak: az elég jó lehetőség volt a másik testének megismerésére behatolás nélkül.

2022. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!