Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a csakaszex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a csakaszex.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Megbízható vagy kamu profilok vannak?

2022. okt. 28. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, de első ránézésre a szimpla kamu oldalnak tűnik. Egyszerűen kiderítheted. Regisztrálsz és ha semmit sem tudsz csinálni előfizetés nélkül, viszont azonnal jön pár bejövő leveled csinos fiatal csajoktól amit csak előfizetéssel tudsz megnézni / válaszolni akkor 99.999% hogy szimpla kamus pénzlehúzó oldal.
2022. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy lehúzós kamu oldal.
2022. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még egy szexpartner kereső oldalon sem találtam egy nőt sem! Iszonyatosan sok a kamus mindenhol! Mind az oldalak, mind a regisztráltak között is.
2022. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 a valós szexpartner-kereső oldalakon a női regisztrációknak "csak" kb. fele kamus / troll / magát nőnek kiadó meleg / prosti 😅 Kis rutinnal nagyon könnyen kiszúrhatóak. Ettől még persze nem fog minden nő automatikusan válaszolni (sőt).
2022. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy láttam a kívánlak.hu-n valós személyek vannak.
2022. okt. 28. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés de nekem sikerült normális pasit találni a szexrandi.hu -n keresztül. Az egész jó viszont csak ő levelekre tudtam válaszolni. De ha 3000ftot fizetsz akkor tudsz írni másokra is. Hajrá nekem bejött az oldal.
2023. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!