Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnom megosztotta a fantazi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom megosztotta a fantaziait velem, most kicsit furan gondolok rá, hogy kezeljem a jovoben?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnommel tartottunk csajos estet, borozgattunk stb. Mondketten 30as nök vagyunk, ferjnel. Szobajott a haloszoba titok stb. Vegul ott lyukadtunk ki hogy elmeseltuk mit probalnank ki egyszer. Fura dolgokat mondott ami miatt atertekelodott bennem a szemelye, pedig a legjobb baratnom.
2022. okt. 26. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus nem mondok semmit de te mondj rola véleményt tipusu kérdés. (Ha akár priviben kifejted, talán tudok értelmeset mondani rá.)
2022. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van olyan sötét kicsit perverz oldalam amit, ha elmondanék a környezetemben talán többé nem is állnának szóba velem, tudni kell tartani a határt, talán a bor is közrejátszott
2022. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem akkora vész. Én akkor dobtam hátast, amikor a párom (most már exem) megosztotta velem az egyik fantáziáját. :)) Na az ütött, mert én azt soha nem akartam volna. Semmit nem is tudtam rá mondani, a téma többé nem jött szóba.


Ezzel mi a baj, hogy egy nő (aki a barátnőd) elmond neked ilyeneket? Nem neked kell benne részt venni.

2022. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Látjátok lányok, ezért nem kell firtatni egymás hálószobai dolgait!

Ettől függetlenül most már engem is piszkosul érdekel, hogy mi lehet annyira perverz, vagy furcsa vágy, amitől egy barátság át tud értékelődni. Ha gondolod, priviben megírhatnád, tényleg kíváncsi vagyok...

2022. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mi volt a fantázia
2022. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem vagy jó barát. Mi köze a szexuális ízlésének a személyisége többi részéhez?

Én pl. sosem értettem, hogy ezt miért titkolják az emberek. Én mindent megbeszélek a barátnőimmel, bármilyen fura vagy prűd dolgukról kíváncsian elcsevegünk. Nem az alapján ítélem meg őket, hogy miket szeretnek vagy nem szeretnek az ágyba.

Én sokkal vadabb vagyok, mint ők, mégsincs velem semmi bajuk. Bár néha érzem rajtuk, hogy túl sokat mondtam, mégsem szólnak meg semmiért.


Akárhogy is. Ettől elvesztek az előző évek? Kevésbé lett kedves, vidám, hűséges, stb...?

Ez nekem nagyon álszent hozzáállás.

2022. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
A szexuális ízlés is a személyiség része. Ha erről az oldalról olyan dolgok derülnek ki, amit nem tudsz elfogadni, akkor lazítani kell a kapcsolatotokon.
2022. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Anonim fórum, leírhatod mi derült ki pontosabban.
2022. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

7


De miért? Amit 6-os írt, az szerintem a korrekt hozzáállás.


Mit nem lehet akármilyen vad dolgon elfogadni? Ha mondjuk vkinek az a vágya, hogy félhülyére verjen vkit, akkor az tényleg elgondolkoztatna, de más...? Tudomásul veszed és kész.


Nekem egy fiú (ffi) barátom mondott nagyon meredek dolgokat és szó szerint röhögtem rajta, mert tök beteg állatnak és perverznek gondolom, de fel sem merült bennem, hogy emiatt az emberi értékei elvesznének...


3-as voltam

2022. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóképpen voltam az egyik barátnőmmel és a férével. Mikor megmondtam, hogy meg tudnám csalni a férjem, már teljesen más szemmel néztek rám. Annak ellenére, hogy minden körülményt és előzményt tudtak.
2022. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!